HESABIM
Üye Ol

Spor Zamanı’nın konukları Filenin Küçük Şampiyon Sultanları oldu.

Spor Zamanı’nın konukları Filenin Küçük Şampiyon Sultanları oldu.

Erdoğan Demir’in hazırlayıp sunduğu Spor Zamanı programının bu haftaki konukları, Keşan Belediyesi Atatürk Spor Tesisleri Sorumlusu Andaç Gedik ile Keşan Gençlik Kulübü Başkanı Raşit Değirmenci, Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Pekişçi ve Antrenör Güray Ece ile Edirne Küçük Kızlar Voleybol Ligi’nde şampiyonluğu kazanan Filenin Küçük Sultanları oldular.   Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen çekimlerde, Gedik...

Haberin Tarihi: 20 Mart 2013 - Okunma Sayısı:6530 defa okundu.

Erdoğan Demir’in hazırlayıp sunduğu Spor Zamanı programının bu haftaki konukları, Keşan Belediyesi Atatürk Spor Tesisleri Sorumlusu Andaç Gedik ile Keşan Gençlik Kulübü Başkanı Raşit Değirmenci, Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Pekişçi ve Antrenör Güray Ece ile Edirne Küçük Kızlar Voleybol Ligi’nde şampiyonluğu kazanan Filenin Küçük Sultanları oldular.

IMG_5992 IMG_5988

Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen çekimlerde, Gedik tesislerle ilgili bilgiler verid ve tesislerin tüm Keşanlıların kullanımına açık olduğunu belirtti.

Filenin şampiyon küçük sultanları da şampiyonlukla ilgili görüşlerini dile getirdiler.

IMG_5985

Başkan Değirmenci, Deplasmanlı Bayanlar Voleybol Ligi’nde mücadele eden takımlarının 3.lige terfi maçlarına katılması halinde hedeflerinin 3.lig olduğunu,kendisinin ve yönetim kurulunun her zaman takımoın yanında olmaya devam edeceğini belirtti.

Programda konuşan Erdoğan Demir, Keşanspor Yönetimi’nin geçtiğimiz Perşembe günü yaptığı basın toplantısında,kendisiyle ilgili olarak yaptığı açıklamalara da cevap verdi.

Programın tamamını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı