Güncel

Şadan Şimşek Ankara’daki saldırıyı kınadı….

Şadan Şimşek Ankara’daki saldırıyı kınadı….

21.Dönem Edirne Milletvekili Şadan Şimşek, 10 Ekim 2015 Cumartesi günü gerçekleştirilen ve 95 kişinin yaşamını  yitirdiği ve 246 kişinin yaralandığı hain terör saldırısı ile ilgili yazılı bir açıklama yayınladı.

Şimşek’in açıklaması şöyle;

Ankara’da Savaşa İnat, Barışa Evet Mitingine yapılan bombalı saldırıda bir çok yurttaşımız ölmüş ve yaralanmıştır.Bunları yapanları lanetle kınıyorum..Ölenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.Ulusumuzun başı sağ olsun.

sadansimsek-300x18012111111
Ülkemizin sınır güvenliğinin olmaması nedeniyle, ülkemizde yabancı ajanlar, militanlar cirit atar hale geldi..Ülkemizi kevgire döndürdüler..İç ve Dış Güvenliğimiz tehlikede..Artık yolda yürümeye korkuyoruz..Bir an önce iç ve dış güvenliğimizin sağlanması gerekir..
Halkımızı sağduyuya çağrılması, vakur durmamız çok önemlidir. Ancak her terör olayından sonra klişe olmuş sözlerin yerine, olayı anlık savuşturulması ve Halk nezdinde unutturulması, zamana bırakılması değil de gerçekten halkın yaşama güvenliğinin sağlanması için gerekli adımların atılması gereklidir.
TBMM’sinin olağanüstü toplantıya çağrılarak, AKP+CHP+MHP’nin bir araya gelerek ülkemizin iç ve dış güvenliği sağlayıcı tedbirlerin alınması, terörü finanse edenlerin tespit edilmesi, terörle beslenen TBMM çatısı altına giren kişilerin dokunulmazlıklarının kaldırarak yargılanmalarının sağlanması, Suriye başta olmak üzere ülkemize gelen mültecilerin arasında sızan ajan ve militanların bertaraf edilmesi gibi güvenliğimizi ilgilendiren önlemler acilen alınmalıdır

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL