Güncel Manşet Spor

Su Sporları Kurulu toplandı…

Su Sporları Kurulu toplandı…

Keşan Su Sporları Komisyonu, 15Ağustos 2012 Çarşamba günü toplandı.

Saat 10.00’da Kaymakamlık Makamı’nda Keşan Kaymakamı  Ahmet Narinoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Edirne Kültür ve Turizm İl Müdürü İrfan Özcan ile komisyonun diğer üyeleri de katıldılar.

Burada ilk olarak konuşan Narinoğlu, komisyon olarak 4. toplantılarını gerçekleştirdiklerini belirterek “Oluşturulan bu komisyon daha önce Keşan’a ait olan Saros Körfezi kıyılarındaki su sporları amaçlı olarak çeşitli parkurları belirlemişti. Bugün de yine bölgemizde komisyonumuza ulaşan bazı başvuruları değerlendirmek üzerfe toplandık” dedi.

Daha sonra konuşan, Özcan‘da Keşan Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ile uyumlu bir çalışma süreci yaşadıklarını belirterek “Bu nedenle Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz. Biliyorsunuz Saros bölgemizin incisi. Komisyonumuz oluşturlmadan önce herkes gelişigüzel bir çalışma yaparak, jetski, banana, deniz bisikleti vew çeşitli su sporları aletlerini sahilde kullanıyordu.Şimdi bunlar bir düzne altına alındı. Bu alanlar belirlendi. Hatta dalıcıların dalış yapacağı alanlar bile kontrol altına alındı. Komisyonumuza ulaşan bu kon udaki bazı talepleri komisyonumuz değerlendirerek vatandaşımıza izin verecek veya vermeyecek. İşte bugünkü komisyon toplantımızda bu konuları görüşeceğiz” şeklinde  konuştu.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL