Asayiş Okuma Sayısı: 11

Suçüstü yakalandı ama serbest kaldı

10 Kasım 2019 Pazar günü  saat 09.30 sıralarında Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne  bağlı ekip Yukarı Zaferiye Mahallesi Pazar Sokak üzerinde devriye halinde iken ; Daha önce hırsızlıktan..

Suçüstü yakalandı ama serbest kaldı

10 Kasım 2019 Pazar günü  saat 09.30 sıralarında Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne  bağlı ekip Yukarı Zaferiye Mahallesi Pazar Sokak üzerinde devriye halinde iken ;

Daha önce hırsızlıktan dosyaları bulunan B. K. isimli şahıs elinde bir çuval (aliminyum profil 7 adet su muslugu ve 3 adet su saati) ile görmüş, Şahsa sorulduğunda 2 adet su saatini Aşağı Zaferiye Mahallesinde bulunan apartmandan aldığını, diğer malzemeleri de sokakta bulduğunu beyan etmiştir.

Aşağı Zaferiyedeki apartmanın yöneticisi ile görüşülmüş, apartmanı kontrol ettiğinde 2 adet su saatinin çalındığını ve yaklaşık 10 gün öncede 1 adet su saati ve 1 adet musluğun çalındığını ve konuyla ilgili şikayetçi olduğunu beyan etti.

Savcılık talimatıyla Nitelikli Hırsızlıktan tahkikata başlanmış olup, Şüpheli B. K. gözaltına alınmış olup 11 Kasım 2019 Pazartesi günü çıkarıldığı savcılık tarafından serbest bırakıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL