Bölgeden Okuma Sayısı: 35

Süleymanpaşalılar kadına şiddete Candan Erçetin ile dur diyecek

  Süleymanpaşa Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Candan Erçetin’in de konuşmacı/aktivist olarak katılacağı bir dizi etkinlik düzenleyecek. 8 Mart 2015 Pazar günü Cengiz Topel Meydanı’nda 13.30’da başlayacak..

Süleymanpaşalılar kadına şiddete Candan Erçetin ile dur diyecek

 

Süleymanpaşa Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Candan Erçetin’in de konuşmacı/aktivist olarak katılacağı bir dizi etkinlik düzenleyecek.

8 mart dünya kadınlar günü afiş dikey 8 mart dünya kadınlar günü afiş yatay

8 Mart 2015 Pazar günü Cengiz Topel Meydanı’nda 13.30’da başlayacak etkinlikler kapsamında etkinliğe katılan kadınlarımız dünya kadınlarına mesajlarını paylaşım duvarı ile iletecek.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat - Candan Erçetin

Köy kadınlarımızın yaptıkları el işi ürünlerin sergisi ve ebru uygulama masasının da kurulacağı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Süleymanpaşa Belediyesi etkinlikleri kadına karşı şiddete dur slayt gösterisi, Süleymanpaşa Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Kızılözen’in konuşması, Candan Erçetin’in veSüleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın konuşmaları ile devam edecek.

Golden HornBrass grubu tarafından kadın şarkılarının da seslendireceği Cengiz Topel Meydanı’ndaki etkinlik, her şeye rağmen umudun tükenmediğini göstermek üzere yöresel danslarla son bulacak.

Cengiz Topel Meydanı’nda etkinliklerin ardından Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Tuğlalı Park’a kadar “Kadına karşı şiddete dur” yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Akşam saatlerinde de etkinliklerine devam edecek olan Süleymanpaşa Belediyesi saat 20.00’de Belediye Kültür Merkezi’nde Golden HornBrass Konseri ile 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlayacak.

8 MART KADINLAR GÜNÜ AKTİVİTELERİ

8 Mart Pazar 13.30 Cengiz Topel Meydanı Buluşma

– içinden gelenler mesaj duvarı

– el işi pazarı – ebru sanatı

– Golden HornBrass ile kadın şarkıları

– video ve slayt gösterileri

– konuşmalar

– kadın dayanışma dansları

– Cengiz Topel Meydanı’ndan Tuğlalı Park’a yürüyüş

20.00 Belediye Kültür Merkezi

-Golden HornBrass Konseri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL