Belediyeler Spor

Süloğlu Belediyesinden Güreşçilere Destek

Erdoğan DEMİR-  Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ilçedeki Güreş Takımının sporcularına temel spor malzemelerinden oluşan çeşitli malzemeleri hediye etti. Başkan Ormankıran makamında karşıladığı güreş takımının sporcularına ve antrenörlerine temel spor..

Süloğlu Belediyesinden Güreşçilere Destek

Erdoğan DEMİR- 

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ilçedeki Güreş Takımının sporcularına temel spor malzemelerinden oluşan çeşitli malzemeleri hediye etti.

Başkan Ormankıran makamında karşıladığı güreş takımının sporcularına ve antrenörlerine temel spor ekipmanları, eşofman takımları vb. hediye etti. Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran spora ve sporcuya verdikleri desteklerin devam edeceği kaydedildi.

Makamında sporcularla bir süre sohbet eden Başkan Ormankıran;“ Güreşte 8,5 yıldır Ciddi bir spor altyapımız var. Trakya’da hiçbir ilçe belediyesinde olmayan bir güreş takımına sahibiz. Kırkpınar başta olmak üzere ilçemizi uluslararası ve Türkiye’de gururla temsil ediyorlar. Ne kadar gurur duysak azdır. Bizler 8,5 yıldır tüm ilçemizdeki kurum ve kuruluşlarımızla birlikte güreşçilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Bu takım bizim Süloğlu’muzun gururu ve onurudur. Her zaman çocuklarımızın yanındayız. Bugün verdiğimiz malzemeleri de her zaman yanımızda olan her konuda destek veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na çok teşekkür ederiz. Güreşçilerimize verdiği bu güzel hediyelere ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Bizler İstanbul ve Edirne Belediyelerimiz başta olmak üzere tüm kurumlarımızla işbirliği içindeyiz. Ayrıca yine her konuda büyük katkılar sunan İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse’ye ve ekibine, tüm İBB ailesine teşekkürü borç bilirim. El ele vererek çalışmalarımız ve hizmetlerimiz artarak devam edecektir ” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL