TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Bölgeden Okuma Sayısı: 1.402

Süloğlu’nda Çöp Konteynerleri Yenileniyor

Süloğlu Belediyesi, ilçedeki çöp konteynerlerinin tamamında bakım, onarım, boya ve yenileme çalışması başlattı. Paslanmış, tekerlekleri düşmüş, kapakları kapanmayan, boyaları yıpranmış ve görüntü kirliliğine neden olan eski galvaniz çöp konteynerler, belediye..

Süloğlu’nda Çöp Konteynerleri Yenileniyor

Süloğlu Belediyesi, ilçedeki çöp konteynerlerinin tamamında bakım, onarım, boya ve yenileme çalışması başlattı.

Paslanmış, tekerlekleri düşmüş, kapakları kapanmayan, boyaları yıpranmış ve görüntü kirliliğine neden olan eski galvaniz çöp konteynerler, belediye personeli tarafından yerlerinden alınarak,  onarılıyor. Tamir, bakım ve boyama işlemleri tamamlanan konteynerler tekrar hizmete sunulmak üzere yerlerine bırakılırken, tamiri mümkün olmayanlar yenileri ile değiştiriliyor.

Baharın gelişiyle birlikte ferah ve temiz bir Süloğlu için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, “Yeni çöp konteynerlerini ilçemizin birçok caddelerine ve sokaklarına yerleştirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz.

Tamir gereken konteynerleri de kendi bünyemizde tüm bakımlarını yapıyoruz. Tek amacımız Süloğlu’muza daha iyi hizmet etmek. Hep birlikte daha temiz bir Süloğlu için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL