Süper Amatör Lig’de Keşan Derbisi…

Süper Amatör Lig’de Keşan Derbisi…

Edirne Süper Amatör Lig’de mücadele eden iki Keşan Takımı Keşanspor 1959-Anafartalarspor karşı karşıya gelecekler. Karşılaşma 11 Şubat 2018 Pazar günü saat 14.00’te başlayacak. Edirne Süper Amatör ve diğer maçların programı da şöyle; SÜPER AMATÖR KÜME Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV Saraçhane 0 0 Yıldırım...

Haberin Tarihi: 9 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:347 defa okundu.

Edirne Süper Amatör Lig’de mücadele eden iki Keşan Takımı Keşanspor 1959-Anafartalarspor karşı karşıya gelecekler.

Karşılaşma 11 Şubat 2018 Pazar günü saat 14.00’te başlayacak.

Edirne Süper Amatör ve diğer maçların programı da şöyle;

SÜPER AMATÖR KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Saraçhane 0 0 Yıldırım 1 Tunca 14 11 1 2 43 15 34 +28
Hakem tatil etti Osmanlı Keşan 1959 2 Havsa 14 10 1 3 50 18 31 +32
İpsala 0 2 Karlıova 3 Osmanlı 13 10 1 2 28 13 31 +15
18 Kasım 1 3 Havsa Bir 4 Keşan 1959 13 8 2 3 29 12 26 +17
Anafartalar 1 0 Tunca 5 İpsala 14 5 4 5 19 19 19 0
07-02 Uzunköprü 15.00 18 Kasım     Yıldırım 6 Yıldıırm 13 5 3 5 21 19 18 +2
Çrşmba 7 Karlıova 14 5 1 8 27 34 16 -7
11-02- İbrahim acar 14.00 Yıldırım Osmanlı 8 Y imaret 14 4 3 7 22 34 15 -12
İbrahim acar 16.15 Karlıova Saraçhane 9 18 Kasım 13 4 0 9 19 35 12 -16
Y imaret 14.00 Y imaret 18 Kasım 10 Saraçhane 14 3 3 8 15 33 12 -18
  Keşan Çim 14.00 Keşan 1959 Anafrtalar 11 Anafrtalar 14 2 2 10 17 47 8 -30
Havsa 15.15 Havsa bir     İpsala 12 Çarşı 14 3 3 8 15 26 6 -11 LÇ

15.301, AMATÖR KÜME  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Tayakadın 1 1 Kirişhane 1 K arda 7 6 0 1 29 9 18 +20
K arda 9 3 Y karpuzlu 2 Kirişhane 7 5 2 0 32 9 17 +23
Aşçıoğlu 2 1 Y mahalle 3 Tayakadın 7 3 2 2 15 12 11 +3
11-02 Srçhane1 13.00 Tayakadın Aşçıoğlu 4 Y karpuzlu 7 3 1 3 15 25 10 -10
Havsa 13.00 Y mahalle K arda 5 Y mahalle 7 1 2 4 5 11 5 -6
Y karpuzlu 14.00 Y karpuzlu K Pazar 6 Aşçıoğlu 7 1 1 5 9 13 4 -4
7 K Pazar 6 0 2 4 6 32 2 -26

1.AMATÖR KÜME  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Ayşekadın 4 1 Kazanova 1 Lalapaşa 7 6 1 0 23 4 19 +19
DSİ 0 1 Lalapaşa 2 Kazanova 7 4 2 1 18 7 14 +11
Subaşı 2 0 Keşan idman 3 Ayşeakdın 7 4 1 2 15 8 13 +7
11-02 İbrahim Acar 11.45 Kazanova DSİ 4 Kırcasalih 6 3 1 2 14 9 10 +5
Srçahen2 14.00 Lalapaşa Kırcasalih 5 Subaşı 7 1 1 5 6 24 4 -18
Srçhane1 15.15 Ayşekadın Subaşı 6 Keşn idman 7 1 1 5 7 27 4 -20
7 DSİ 7 0 3 4 6 10 3 -4

U-19 LİGİ A GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
K Arda 5 0 Kazanova 1 K Arda 6 6 0 0 29 8 18 +21
H Ender 3 0 Havsa Bir 2 Saraçhane 5 4 0 1 30 7 12 +23
3 Ender 6 3 0 3 32 13 9 +19
4 Kazanova 5 1 0 4 9 25 3 -16
5 Havsa 6 0 0 6 1 48 0 -47 1HMV

U-19 LİGİ B GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
1 Edirne 3 3 0 0 18 4 9 +14
10-02 Srçhane1 15.00 DSİ Edirne 2 DSİ 3 2 0 1 14 9 6 5
İbrahim Acar 15.30 Mega genç Köprüce 3 Köprüce 3 1 0 2 10 16 3 -6
4 Mega genç 3 0 0 3 5 18 0 -13

U-13 LİGİ A GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Uznköprü 4 0 Y imaret 1 Şükrüpaşa 7 6 1 0 50 9 19 +41
Özel idare 0 5 Fatih 2 Fatih 7 4 2 1 32 5 14 +27
Ş paşa 12 2 Yıldırım 3 Uzunköprü 7 5 1 1 24 7 16 +17
10-02 Srçhane2 14.00 Fatih Y İmaret 4 Y İmaret 7 2 0 5 29 23 6 +6
Srçahane 1 13.30 Ş paşa Uznkprü 5 Yıldırım 7 2 0 5 30 38 3 -8   1HMV
İbrahim Acar 14.00 Yıldırım Özel idare 6 Özel idare 7 0 0 7 1 84 -3 -83 1HMV

U-13 LİGİ B GRUBU

STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM Takımlar O G B M A Y P AV
Köprüce 4 7 Gnç aslan 1 Genç aslanlr 7 7 0 0 39 6 21 +33
2 DSİ 7 5 0 2 24 9 15 +15
10-02 Tüfad 50 yıl 13.00 Köprüce DSİ 3 Köprüce 7 5 0 2 19 12 15 +7
4 Edirne bir 7 3 0 4 10 29 6 -19 1HMV
5 Keşan 1959 7 0 0 7 0 18 0 -18 LİE
6 K. Arda 7 0 0 7 0 18 0 -18-   LÇ

 

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı