TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Eğitim

Tabakoğlu, müdürlerle bir araya geldi

Rektör Tabakoğlu Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürleriyle toplantıda bir araya geldi Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürleriyle toplantıda bir araya geldi. Üniversiteden yapılan açıklamaya..

Tabakoğlu, müdürlerle bir araya geldi

Rektör Tabakoğlu Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürleriyle toplantıda bir araya geldi

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürleriyle toplantıda bir araya geldi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, toplantıda yeni eğitim öğretim döneminde hayata geçirilmesi planlanan etkinlikler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Rektör Tabakoğlu, gelecek yıl Trakya Üniversitesinin 40. yılını kutlayacaklarını belirtti.

Üniversite açısından önemli bir yılı karşılayacaklarını aktaran Tabakoğlu, “Artık olgunlaşma dönemine girmiş Üniversitemizin bilimsel, sanatsal ve kültürel etkinliklerinin hem nitelik hem de nicelik açısından yükselmesi için çalışmalarımıza şimdiden başlıyoruz. Ayrıca uzun bir süredir ayrı kaldığımız öğrencilerimizle yeniden buluşmanın da heyecanını yaşıyoruz. Onlar olmadan üniversite çok sessiz. Tüm yönleriyle gelişmiş, tüm bilgilerle donanmış bireyler olarak mezun olmaları için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Toplantı, merkez müdür ve temsilcilerinin yaptıkları çalışmalar ve gelecek yıl gerçekleştirilmesi hedeflenen projeler hakkında bilgiler vermesi ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL