Eğitim Güncel Siyaset

Tabakoğlu ve Hatipoğlu’ndan Kıratlı’ya ziyaret

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu’ndan, Cumhurbaşkanlığı İdari işler Başkanı Dr. Metin Kıratlı’ya ziyaret HABER MERKEZİ- Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu..

Tabakoğlu ve Hatipoğlu’ndan Kıratlı’ya ziyaret

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu’ndan, Cumhurbaşkanlığı İdari işler Başkanı Dr. Metin Kıratlı’ya ziyaret

HABER MERKEZİ- Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı’yı makamında ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı’ya Trakya Üniversitesi hakkında bilgi vererek, üniversitenin fiziki ve akademik gelişimi ile ilgili bilgi aktardı. Ziyarette ayrıca Trakya Üniversitesinin geleceğe yönelik projeleri hakkında da bilgi veren Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı ile fikir alışverişinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı, Trakya Üniversitesi’nin bölgede etkin bir rol oynadığını ve önemli çalışmalara imza attığını ifade ederek, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL