TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Dünya Kültür Sanat

TARİH ÖĞRETMENİ TANER ÖZGÜR, HOLLANDA ÇANAKKALE MÜZESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Hollanda’ya  5 günlük ziyaret gelen Tarih öğretmenimiz  Taner Özgür,  uzmanlık alanı olan Çanakkale müzesini ziyeret etti. Taner Özgür yaptığı açıklamada   1989 yılına göç ile  gelen ailem  İstanbul’a  yerleşmiş. Ben Türkiye’de..

TARİH ÖĞRETMENİ TANER ÖZGÜR, HOLLANDA ÇANAKKALE MÜZESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Hollanda’ya  5 günlük ziyaret gelen Tarih öğretmenimiz  Taner Özgür,  uzmanlık alanı olan Çanakkale müzesini ziyeret etti.
Taner Özgür yaptığı açıklamada   1989 yılına göç ile  gelen ailem  İstanbul’a  yerleşmiş. Ben Türkiye’de İstanbul’da  doğdum ve büyüdüm.  Üniversiteye kadar eğitimimi İstanbulda yaptım. Üniversiteyi Çanakkale 18  Mart Ünversitesi’nde  tamamladım.  Çanakkale de yaptığım  araştırmalar ve gezilerim ile  Çanakkale sevdalısı
olup  çıktım. Hollanda da yaptığım tatilde Çanakkale müzesini görmek nasip oldu.  Bülent Türker’in Atatürk ve Çanakkale müzesini benim için özel açtı. Çok mutlu oldum. Çok değerli  eserler var. Hepsini hayranlıkla izledim. Dünyada yurt dışında tek olması çok güzel. 5 yıl insanlara gönüllü hizmet vermiş.  Büyük emek .Sahip çıkılmaması ise büyük ayıp. Pandemi nedeniyle 1 yıldır kapalı iken benim için özel açıldı.Kendisine teşekkür ederim.”
Müze sahibi Bülent Türker ise yaptığı açıklamada  belirli özel kişi ve kuruluşlar için randevu ile müzemizi açıyoruz.  Taner arkadaşımız Çanakkale sevdalısı ve Tarih öğretmeni ona hizmet vermek büyük mutluluk” dedi.
Bülent Türker, Taner  Özgür’e  Çanakkale ve Naim Süleymanoğlu kitaplarını imzalayarak hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL