Güncel Sağlık Haberleri

Tatlı imalathaneleri denetleniyor

Keşan Belediyesi bayramda ağzımızın tadı bozulmasın diye tatlı imalathanelerini denetliyor Keşan Belediyesi, vatandaşların ağız tadıyla ve huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirmesi için bayramların vazgeçilmez ürünleri olan şeker, çikolata ve tatlıların..

Tatlı imalathaneleri denetleniyor

Keşan Belediyesi bayramda ağzımızın tadı

bozulmasın diye tatlı imalathanelerini denetliyor

Keşan Belediyesi, vatandaşların ağız tadıyla ve huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirmesi için bayramların vazgeçilmez ürünleri olan şeker, çikolata ve tatlıların imalatının yapıldığı yerlere yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Keşan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı Çevre Sağlık Birimi’nce yapılan denetimlerde; üretimde kullanılan maddeler başta olmak üzere üretim izin belgesi, işletmelerde hijyen şartlarının yanı sıra kullanılan ürünlerin son kullanma tarihleri, depolama şartları ve üretimin mevzuata uygunluğunu sıkı bir şekilde denetlendi.

Denetimlerin bayrama kadar yoğun şekilde süreceğini ifade eden Keşan Belediyesi yetkilileri, Keşan’lı hemşehrilerinin sağlıklı ve güvenli gıdaya ulaşmaları için hassas ve titiz davrandıklarını dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL