Güncel Manşet Sağlık Haberleri Video Galeri Okuma Sayısı: 624

Tekirdağ Şarköy ‘de Corona virüs (COVID-19) ile mücadelesi devam ediyor (Videolu)

Haber-Kamera-Fotoğraf: Derya DÜŞÜNCE/ŞARKÖY Şarköy Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından vatandaşların ihtiyaçlarını ve taleplerini yerine getirebilmek için yoğun bir tempoda çalışıyor . Türkiye Vefa Sosyal Destek Grubu ve Şarköy YAŞREM ekipleri tarafindan..

Tekirdağ Şarköy ‘de Corona virüs (COVID-19) ile mücadelesi devam ediyor (Videolu)

Haber-Kamera-Fotoğraf: Derya DÜŞÜNCE/ŞARKÖY

Şarköy Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından vatandaşların ihtiyaçlarını ve taleplerini yerine getirebilmek için yoğun bir tempoda çalışıyor .

Türkiye Vefa Sosyal Destek Grubu ve Şarköy YAŞREM ekipleri tarafindan Corona Virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşların ve  cronik rahatsızlıkları bulunan vatandaşların sokağa çıkmamasının sınırlandırılmasıyla birlikte vatandaşın sağlık konusunda ve gida ilaç gibi ihtiyaçlarına cevap vermeye çalısıyor .

Corona Virüs ile mücadelede sosyal mesafeyi koruma sebebiyle Zabıta ekipleri tarafından toplanmanın önüne geçmek için vatandaşları uyarmaya devam ediyor. Corona Virüsten korunma tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağına tabi olan 65 yas ve üzeri olan  vatandaşları uyarmaya devam ediyor .
Çocuk parkları  ve açık yaşam alanları sosyal alanlar lokantalar kapatıldı .

Şarköy Belediye Zabıta Müdürü Serdar BAKAL İlçemizde bulunan ekmek fırınlarına Corona Virüsünün bulaşma riskinin en aza indirilmesi hakkında alınacak tedbirler hususunda uyarılarda bulunarak , gerekli incelemeler yapılıyor dedi .

Şarköy Belediyesi Corona Virüs ile mücadele sürecinde sokaktaki sokak hayvanlarını unutmadı su ve mama ihtiyaçlarıni giderdı .

Vatandaşlar ihtiyaçları olduğunda Şarköy Vefa Sosyal Destek Grubuna müracaat edebilirler. 0282 518 4676

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL