TEKİRDAĞ’LI JUDOCUDAN BİR ŞAMPİYONLUK DAHA

TEKİRDAĞ’LI JUDOCUDAN BİR ŞAMPİYONLUK DAHA

         Haber-Fotoğraflar:   Selma Karaca Gökçe-TEKİRDAĞ-Keşan Postası Judo sporunun önemli organizasyonlarından biri olan “Judo Gençler Türkiye Şampiyonası” 9-12 Şubat tarihlerinde Denizli’de Pamukkale Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleştirildi. 1200 sporcunun katıldığı şampiyonada sporcular yıldızlar,ümitler, gençler, büyükler, ve takımlar klasmanında yarıştı.   Şampiyonaya Tekirdağ’dan katılan judocu Muhammet Mustafa Koç 81 kg Türkiye şampiyonu oldu. M....

Haberin Tarihi: 13 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:382 defa okundu.
         Haber-Fotoğraflar:
 
Selma Karaca Gökçe-TEKİRDAĞ-Keşan Postası
Judo sporunun önemli organizasyonlarından biri olan “Judo Gençler Türkiye Şampiyonası” 9-12 Şubat tarihlerinde Denizli’de Pamukkale Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleştirildi. 1200 sporcunun katıldığı şampiyonada sporcular yıldızlar,ümitler, gençler, büyükler, ve takımlar klasmanında yarıştı.
  Şampiyonaya Tekirdağ’dan katılan judocu Muhammet Mustafa Koç 81 kg Türkiye şampiyonu oldu. M. Mustafa Koç sikletinde 1. olarak 2018 yılı genç milli takımında da yerini aldı.
   Şampiyonaya Tekirdağ’dan 6 bayan 13 erkek olmak üzere toplam 19 sporcu katıldı.81 kg da Ataberk Alakuş üçüncülük maçında yenilerek 5. oldu. 66 kg da yarışan İlker Yavuz’da 7. olarak şampiyonayı tamamladılar.
Keşan Postası  olarak  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Hazan Kadir Kardaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ederken, Judo Gençler Türkiye Şampiyonasında 1. sırada olan  Milli Judocu Muhammet Mustafa Koç’u, Antrenörü Nelda Şilli’yi ve tüm emeği geçenleri başarılarından dolayı kutluyoruz.
REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı