Kültür Sanat Okuma Sayısı: 28

Tekirdağlılar hafta sonu Hıdırellez Şenliği’nde buluşacak

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Süleymanpaşa Kent Konseyi işbirliğinde Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Hıdırellez Şenlikleri düzenlenecek. 5 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’de sahil dolgu alanda başlayacak organizasyon kapsamında dilek..

Tekirdağlılar hafta sonu Hıdırellez Şenliği’nde buluşacak

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Süleymanpaşa Kent Konseyi işbirliğinde Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Hıdırellez Şenlikleri düzenlenecek.

5 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’de sahil dolgu alanda başlayacak organizasyon kapsamında dilek ağacına dileklerin asılması, ateşten atlama ve dilek küpü etkinlikleri yapılacak.

PAZAR GÜNÜ DOSTLAR SOFRASI PİKNİĞİNDE BİR ARAYA GELİNECEK

6 Mayıs Pazar günü saat 13.30’da Süleymanpaşa Belediyesi 100. Yıl Gençlik Merkezi’nde devam edecek Hıdırellez Şenlikleri’ne katılacak herkesin bir çeşit yiyecek hazırlayıp getireceği alanda Dostlar Sofrası Pikniği düzenlenecek.

İnsanların kaynaşması ve birliği ifade eden piknik manilerin söylenip bir gün önce hazırlanan dilek küpünün açılması ile sona erecek.

TÜM ETKİNLİKLERE KATILIM ÜCRETSİZ OLACAK

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Süleymanpaşa Kent Konseyi işbirliğinde Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından hazırlanan Hıdırellez Şenlikleri tüm etkinliklerde olduğu gibi Tekirdağlı vatandaşlara ücretsiz olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL