Güncel Manşet

Tema İSTANBUL ilk kez görücüye çıkacak

Tema İSTANBUL ilk kez görücüye çıkacak

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projesi, Emlak 2013 Fuarı’nda yerini alıyor:


Türkiye’nin mega karma projesi Tema İSTANBUL, Emlak 2013 Fuarı ile gayrimenkul sektörünün vitrininde ilk defa yer alacak. Emlak 2013’ün en büyükleri arasında yer alan ve tek proje tanıtımı ile öne çıkan Tema İSTANBUL standı, fuar girişinde ziyaretçileri karşılayacak.
Tema ISTANBUL_(1) Tema ISTANBUL_(2)

İnşaat sektörünün önde gelen kurumları MESA, ARTAŞ, ÖZTAŞ VE KANTUR-AKDAŞ Ortaklığıyla hayata geçirilen Türkiye gayrimenkul sektörünün en büyük projesi Tema İSTANBUL, EMLAK 2013 – Konut, İşyeri Satın alma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda ilk defa görücüye çıkıyor. Henüz yapım aşamasındayken bile gerçekleştirdiği birçok ‘ilk’ ve ‘en’ler ile vaat ettiği değişim ve dönüşümün işaretlerini veren Tema İSTANBUL, Türkiye gayrimenkul sektörünün en önemli platformlarından Emlak 2013’ün de ilgi odağına oturacak.

Tema İSTANBUL standı fuar ziyaretçilerini karşılayacak

Tema ISTANBUL_GM_Mesut ARSLAN Tema ISTANBUL_logo

Tema İSTANBUL standı, 5-8 Aralık 2013 tarihleri arasında Yeşilköy’deki CNR Expo Fuar Merkezi’nde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü desteği ile düzenlenecek olan Emlak 2013’teki en büyük alanlardan birine sahip. Yalın ancak etkileyici bir tasarıma sahip Tema İSTANBUL standı, sadece tek projenin tanıtıldığı stand olması ile de Emlak 2013 Fuarı’nda öne çıkacak. Fuar girişinde ziyaretçileri karşılayacak olan Tema İSTANBUL standı, Emlak 2013’ün ilgi odağında yer alacak. Emlak 2013’te Tema İSTANBUL standında, ziyaretçiler için fuara özel çok önemli sürpriz avantajlar da sunulacak.

Tema İSTANBUL üst yönetimi, fuarda bulunacak
MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, ARTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, KANTUR Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur ve Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan da, Emlak 2013’ün ilk günü, Tema İSTANBUL standında bulunacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL