Siyaset

Tercan, “Köylümüze, çiftçimize, esnafımıza hizmet etmek ibadettir

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 53 yıldan bu yana  Milliyetçi Hareket Partisi olarak elli üç yıldan beri aynı şevk ve heyecanla asil millete hizmet ettiklerini belirten yazılı bir açıklama..

Tercan, “Köylümüze, çiftçimize, esnafımıza hizmet etmek ibadettir

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 53 yıldan bu yana  Milliyetçi Hareket Partisi olarak elli üç yıldan beri aynı şevk ve heyecanla asil millete hizmet ettiklerini belirten yazılı bir açıklama yayınladı.

Tercan’ın açıklaması şöyle;

“Geçmişte olduğu gibi yılmadan, yorulmadan, darılmadan bugün de ve yarın da Çiftçimizin, Köylümüzün, Milletimizin ve Ülkemizin hizmetinde olacağız. Köylümüze, Çiftçimize, Esnafımıza hizmet etmek ibadettir…

Çiftçim, Köylümüz, Esnafımız ve Tüm Kesimler 2023 Yılında yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakı ile hareket edeceklerdir. Üzerlerine her ne düşüyorsa fazladıyla yerine getireceklerdir…

Milliyetçi Hareket Partisi olarak seçim beyannamemizde yer alan üretici refahını artıran, girdi maliyetlerini azaltan, üretim maliyeti ve ürün fiyatı dengesini gözeten tüm girişimleri destekliyoruz.

Oysa köylümüz, Çiftçimiz bu toprakların sigortası, maaşsız bekçileridir. Onların hakkı hiç bir zaman ödenmez. Onlar Ekonomi gücümüzdür. Onlar Türk Milletinin Aşı-Ekmeğidir…

Ekilebilir tarım arazilerini genişletmek ve çiftçilerimizi desteklemek zorundayız.

Çiftçimiz daha fazla desteklenmeli; mazot, gübre, elektrik, yem gibi girdilerini uygun fiyatla alabilmeleri mutlaka sağlanmalıdır.

Toplulaştırma ile meraya çıkarılan tarımsal hazine arazilerinin ve mera vasfını kaybetmiş arazilerin tarlası az olan veya hiç olmayan çiftçilerimize kiralanması ülkemizin ekonomisine katma değer kazandıracaktır.

Çiftçilerimizin mazot, gübre ve diğer girdi maliyetlerinde sübvanse edilmesi yönünde gösterilecek hassasiyet yüzleri güldürecektir. Cumhur İttifakı tüm çiftçimizin, Köylümüzün yanında olduğunu da ayrıca belirtmek isterim.

Büyük sermaye gruplarının perakende sektörüne yatırım yapmaları sonucunda küçük işletmelerin rekabet edebilme güçleri zayıflamaktadır. Mahalle esnafımızın korunabilmesi için yasal düzenlemelerin yapılması artık elzem ve kaçınılmaz hâle gelmiştir.

Çıkan ekonomik krizlerle birlikte, dün tarım karşıtı olanlar tarım dostu, çiftçi dostu olmaya başladı. Bu sevindirici ama sadece konjonktürel olmamalı, tarımın stratejik bir sektör ve desteklenmesi gerektiği her zaman söylenmelidir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak yapılan düzenlemelerin milletimizin refahının yükseltilmesine, üretim ve istihdamın artırılmasına, vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesine ve uygulama birliği sağlamasına katkı yapacağını değerlendiriyoruz.

Çiftçimize, Köylümüze, Esnafımıza Duamız: “Hangi dert sizi yoruyorsa Rabbim o dertten sizi feraha çıkarsın… Hangi sıkıntı sizi üzüyorsa! Rabbim o sıkıntıdan sizi selamete çıkarsın…”

Türk milletinin yegane umudu, güvenç kaynağı, milli direncin adresi Cumhur İttifakıdır. 2023 yılında yapılacak seçimlerde zafer Cumhur İttifakının olacaktır.

 

2023 yılında yapılacak olan seçimlerde; Cumhur İttifakının iktidara gelmesini engellemek için var güçleri ile çalışan küresel odaklar hüsran olacaktır.

Cumhur İttifakı; Türk milletinin şah damarıdır, mazlumun, fakirin, kimsesizlerin can damarıdır.

Cumhur İttifakı; 2023 seçimlerinde güçlü çıkacak, herkesi kucaklayacak, varını yoğunu ortaya koyacaktır… Çünkü; “Adayımız belli, kararımız net, sözümüz senet.”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi yaşayacak, gücüne güç katacak. Cumhur İttifakı kutlu yol yürüyüşüne devam edecek.

2023’de Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan açık ara farkla seçimi kazanacak. Cumhur İttifakı müstesna bir zafere ulaşacak.

Milletimiz doğru ile yanlışı birbirinden ayırabilecek en güçlü hakemdir. Siparişle çalışan kamuoyu araştırma şirketlerinin abuk sabuk anketleri neyi söylerse söylesin 2023 Cumhur İttifakı’nın, Türk milletinin zafer yılı olacaktır.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL