HESABIM
Üye Ol

TEŞEKKÜRLER MİMOZA

TEŞEKKÜRLER MİMOZA

Bülent Türker -HOLLANDA Sağlık sektöründe Hollanda’nın sayılı ve özel firmalarından Arnhem şehrindeki Mimoza zorg Lokman Hekim Hastanesi’nin 3 Doktorunu Hollanda’ya getirerek hastaları ile buluşturdu. Arnhem şehrinde Mimoza ofisinde yapılan bilgilendirmeye büyük ilgi oldu. Türkiye’den gelen Doç. Dr. Serkan Şimşek (Beyin ve sinir cerrahı), Op Dr. Adnan Bulut (Genel Cerrah) ve Fevzi Gözüküçük Diş Doktoru çalışmaları...

Haberin Tarihi: 18 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:2429 defa okundu.

Bülent Türker -HOLLANDA

Sağlık sektöründe Hollanda’nın sayılı ve özel firmalarından Arnhem şehrindeki Mimoza zorg Lokman Hekim Hastanesi’nin 3 Doktorunu Hollanda’ya getirerek hastaları ile buluşturdu.

Arnhem şehrinde Mimoza ofisinde yapılan bilgilendirmeye büyük ilgi oldu. Türkiye’den gelen Doç. Dr. Serkan Şimşek (Beyin ve sinir cerrahı), Op Dr. Adnan Bulut (Genel Cerrah) ve Fevzi Gözüküçük Diş Doktoru çalışmaları hakkında bilgi verip gelen hasta ve konukların sorularına cevap verdiler.

Samimi bir ortamda geçen seminere ilgi büyüktü. Mimoza Sahibi Hatice Bayar “Böyle faydalı seminerleri sık sık yapmak istiyoruz. Hastalarımız ve insanlarımız bire bir özel hastalıklarını veya rahatsızlıklarını uzman doktorlarla konuşuyorlar ,rahatlıyorlar. Burada bir hastalık için ameliyatlarda bazen 2 ay 3 ay gibi sıra bekleniyor. Türkiye’de ise hemen sıra almak mümkün. Ayrıca hastalar kendi dilinde hastalıklarını rahatlıkla anlatıyorlar. Hizmete devam “dedi.

Seminere gelen Dordrechten Ali Koç ise “çok mutlu oldum. Kafamdaki bir çok soruyu bire bir uzman doktorlara sorarak sonuçlandırdım. Hatice hanıma ve ekibine çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Seminer sonrası Mimozanın mantı ve harika yemekleri misafirlere ikram edildi.”

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı