Siyaset

Tetik, ”Bu İhaleyi Durdurun”

HABER MERKEZİ- Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Belediye Başkan adaylarından Cenan Tetik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İpsala Belediyesinin 150 direk alım ihalesinin durdurulmasını istedi. DURDURUN BU İHALEYİ! Cumhuriyet..

Tetik, ”Bu İhaleyi Durdurun”

HABER MERKEZİ- Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Belediye Başkan adaylarından Cenan Tetik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İpsala Belediyesinin 150 direk alım ihalesinin durdurulmasını istedi.

DURDURUN BU İHALEYİ!

Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Belediye Başkan adaylarından Cenan Tetik, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ile Belediye Meclisi üyelerine yaptığı çağrıda şu görüşlere yer verdi:

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım, durdurun bu ihaleyi!  Önceki dönem Belediye Başkanımız Mehmet Kerman ‘ın şehir girişinden merkeze kadar yapmış olduğu ışıklandırma direklerini değiştirme ihalesine çıkmışsınız. 4,5 yıl önce yapılan bu hizmetin iki firmanın ihaleye katılımıyla 6,5 milyon liraya ihale edildiğini biliyoruz. İpsala’mızın bunca sorunu varken, halkımız önemli bir kriz yaşarken bu ihalenin yapılması doğru değildir, vazgeçilmelidir!

Bu para zor günler geçiren halkımızın ihtiyaçlarına ayrılmalıdır. Seçime sayılı zaman kala yapılacak olan hizmetlerin temel belediyecilik anlayışıyla var olanı değiştirmekten yana değil,  vatandaşın kanayan yaraları ve ilçenin ihtiyaçlarına yönelik olması gerektiğini düşünüyorum,

karar sizin! Saygılar.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL