Spor

Tevfik Kavaklı, Kubilay Alkan ve Zafer Sarıkeçe Keşanspor ‘a  BAL’da başarılar diledi

ERDOĞAN DEMİR – Keşanspor’un eski başkanlarından Tevfik Kavaklı , Kubilay Alkan ve Zafer Sarıkeçe gazetemize bir açıklama yaparak, 2022/2023 futbol sezonunda Edirne Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e..

Tevfik Kavaklı, Kubilay Alkan ve Zafer Sarıkeçe Keşanspor ‘a  BAL’da başarılar diledi

ERDOĞAN DEMİR – Keşanspor’un eski başkanlarından Tevfik Kavaklı , Kubilay Alkan ve Zafer Sarıkeçe gazetemize bir açıklama yaparak, 2022/2023 futbol sezonunda Edirne Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Keşanspor’u tebrik ederek BAL Ligi’nde başarılar diledi.

Kavaklı, Alkan ve Zafer Sarıkeçe ’nin açıklaması şöyle; “ 1997/1998 futbol sezonunda 3.Lig’den düştükten sonra, Edirne Süper Amatör Lig ve Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve BAL’dan düştükten sonra 6-7 yıldan bu yana Süper Amatör Lige dahi katılmayan ve Nehir Gergin yönetiminde yeniden liglere katılan ve 2.Amatör’den başlayan Keşanspor’un 2022/2023 futbol sezonunda yıllar sonra Bölgesel Amatör Lige katılması tüm spor  kamuoyunu büyük sevince boğdu. Bizler de kulübe hizmet emiş başkan olarak, bu başarıdan dolayı Keşanspor’u kutluyor ve 2023/2024 sezonunda Keşanpor’a başarılar diliyoruz. Ayrıca takımı sırtlayan ve başarıya ulaştıran Başkan Nehir Gergin’in şahsında tüm  yönetim kurulu, teknik ekibi ve vefakar taraftar grubumuz ile tüm emeği geçenleri de kutluyoruz “ şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL