Bölgeden Okuma Sayısı: 19

TGD’den Tanrıkulu’na ziyaret

Trakya Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Orhan Doğan Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Zobar,Tamer Yavuz, Hülya Karakuş, Bora Dandinoğlu ve Metin Karakuş Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nu makamında ziyaret etti. Belediye..

TGD’den Tanrıkulu’na ziyaret

Trakya Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Orhan Doğan Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Zobar,Tamer Yavuz, Hülya Karakuş, Bora Dandinoğlu ve Metin Karakuş Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nu makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanı Recep Gürkan ile randevuları bulanan dernek yönetim kurulu üyeleri Başkan Gürkan’ın acil olarak Kriz masası toplantısına iştirak etmesinden dolayı yerinde bulunmadığı için Başkan Yardımcısı Dr.Ertuğrul Tanrıkulu’nu ziyaret ettiler.

d1 d2

Başkan Orhan Doğan, Tanrıkulu’na bir buket çiçek hediye etti.
Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Başkan Yardımcısı Tanrıkulu, gazeteciliği çok kutsal bir meslek olduğunu belirtti.
Tanrıkulu: “ ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum, basının gücü ve haber alma özgürlüğü toplumlar için çok önemlidir. Özgür basın varsa, özgür bir toplum vardır. Biz bütün basının dernekler aracılığıyla örgütlenerek başarıya ulaşacaklarını düşünüyorum ve basın emekçisi kardeşlerime gösterdikleri çabaları için teşekkür ediyorum” dedi.

d3

Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Orhan Doğan ise, yeni seçilen Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla ziyaretler gerçekleştiriyoruz, her zaman yanımızda olan Edirne Belediyesine teşekkür ediyoruz. Bundan sonrada meslektaşlarımıza yardımcı olabilmek için dernek olarak elimizden gelen çabayı göstereceğiz” dedi.

Ziyaret sonrasında Trakya Gazeteciler Derneği yönetim kurulu üyeleri Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL