Ticaret Borsası’nın arsasına talipli çıkmadı (VİDEOLU HABER)

kesanpostasi

(Videolu Haber)-

Keşan Ticaret Borsası’nın satışa çıkardığı Merkez Mahallesi’nde bulunan arsanın ihalesi alıcı çıkmayınca gerçekleştirilemedi.

IMG_1100 IMG_1104

Keşan Ticaret Borsası Meclis Salonu’nda saat 14.00’te gerçekleştirilecek olan ve muhammen bedeli 12 milyon+KDV olarak belirlenen taşınmazların ihalesi için alıcı çıkmayınca ihale gerçekleştirilemedi.

AK Parti Keşan  İlçe Başkanı Mustafda Mercan ile  Yönetim Kurulu üyeleri ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile yönetim kurulu üyeleri de borsayı ziyaret ederek,Keşan Ticaret Borsası Başkanı Yusuf Yörük ve Meclis Başkanı Necmi Kaymaz ve yönetim kuruşu üyeleri ile görüşerek, arsa ile ilgili önümüzdeki günlerde tespit edilecek yol haritası konusunda görüş alışverişinde bulundular.

IMG_1108

İhale Komisyon Başkanı ve Keşan Ticaret Borsası Genel Sekreteri Emine Kaymak, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada talipli çıkmadığı için ihalenin gerçekleştirilemediğini ve bundan sonraki sürecinde Keşan Ticaret Borsası Meclisi’nce yeniden değerlendirilerek kamuoyuna duyurulacağını açıkladı.

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Başkan Eşkinat “Kombine al takımına sahip çık” kampanyasına katıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağspor’un Tuğlalı Park’ta […]