TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 362.213
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.465
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.160
Genel

TİCARETİN DERİN KÖKLERİ “KEŞAN ESNAFINA SAHİP ÇIK” PROGRAMINDA BULUŞUYOR

Haber: Mürşide Mihriban AYDEMİR Keşan Belediyesi, tüm esnaf ve meslek odaları ile Ahilik Haftası Kapsamında “Ticaretin Derin Kökleri Ödül Töreni” buluşması gerçekleştirecek. Keşan Belediyesi ile Keşan’daki tüm esnaf ve meslek..

TİCARETİN DERİN KÖKLERİ “KEŞAN ESNAFINA SAHİP ÇIK” PROGRAMINDA BULUŞUYOR

Haber: Mürşide Mihriban AYDEMİR

Keşan Belediyesi, tüm esnaf ve meslek odaları ile Ahilik Haftası Kapsamında “Ticaretin Derin Kökleri Ödül Töreni” buluşması gerçekleştirecek.

Keşan Belediyesi ile Keşan’daki tüm esnaf ve meslek odaları tarafından, 13-19 Eylül 2021 tarihlerinde kutlanan Ahilik Haftası kapsamında, 17 Eylül 2021 Cuma günü “Keşan Esnafına Sahip Çık” adlı geniş katılımlı bir programda “Ticaretin Derin Kökleri Ödül Töreni” düzenlenecek.
Keşan Belediye Başkanlığı’ndan konu ilgili yapılan açıklamada, törenin 17 Eylül 2021 Cuma günü 11.00-13.00 saatleri arasında Keşan Belediyesi Selim Sesler Konferans Salonu’nda düzenleneceği açıklandı.
Keşan’daki tüm esnaf ve meslek odalarının en yaşlı üyelerine plaket takdim edeceği törende birçok etkinlik bir arada yaşanacak.
Program çerçevesinde; Keşan’da Ticaretin Geçmişi Fotoğraf Sergisi, Keşan’da Ticaretin Kökleri film gösterimi, Ticaretin Kökleri Ödül Töreni, İzzeti İkram lezzet sunumları ve “Keşan Esnafına Sahip Çık” ziyareti gerçekleştirilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL