Manşet Okuma Sayısı: 20

Timur Eruzun, Özel Keşan Final Temel Lisesi’nin bir yılını değerlendirdi

Özel Keşan Final Temel Lisesi Müdürü Timur Eruzun, dün yaptığı açıklamada temel lisesinin ilk yılında çalışmalarının karşılığını aldıklarını belirtti. 400 puan üzeri alan öğrenci sayısının 8 kişi olduğunu ifade eden Eruzun,“Öğrencilerimizden..

Timur Eruzun, Özel Keşan Final Temel Lisesi’nin bir yılını değerlendirdi

Özel Keşan Final Temel Lisesi Müdürü Timur Eruzun, dün yaptığı açıklamada temel lisesinin ilk yılında çalışmalarının karşılığını aldıklarını belirtti.

timur_eruzun_ozel_kesan_final_temel_lisesinin_bir_yilini_degerlendirdi_h12944

400 puan üzeri alan öğrenci sayısının 8 kişi olduğunu ifade eden Eruzun,“Öğrencilerimizden ayrı ayrı puan türlerine göre başarı sıralamaları elde ettik. Burak Çoban, YGS 1 ve YGS 6 puan türünde okul birincisi olan öğrencimiz Türkiye genelinde 4864 ve 4553,  Berk Candaş, YGS 2 puan türünde okul birincisi olan öğrencimiz Türkiye genelinde 4636, Türkay Demirbozan YGS 3 YGS 4 ve YGS 5 puan türünde okul birincisi olan öğrencimiz Türkiye genelinde 3172, 3339 ve 3430 başarı sıralarını elde ettiler.” şeklinde konuştu.

TEMEL LİSELER İLK YILINDA RÜŞTÜNÜ KANITLADI

İstanbul Beylikdüzü Final Temel Lisesi’nin de 3 puan türünde Türkiye birincisi çıkardığını hatırlatanTimur Eruzun, “Temel liseler ilk yılında rüştünü kanıtladı diye düşünüyorum. Bu başarıda katkısı olan öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Her büyük başarı yanan bir yüreğin hikâyesidir…” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL