Spor

Tivi 6 Bir İlke İmza Atıyor

TÜRK TELEVİZYONLARINDA BİR İLK’E YİNE TİVİ 6 İMZA ATIYOR  SPORSEVERLER 2. LİG FUTBOL DOSYASI PROGRAMI İÇİN EKRAN BAŞINA GEÇİYOR AKKERMAN MEDYA A.Ş.’nin yapımcılığında TİVİ 6 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ‘2. Lig..

Tivi 6 Bir İlke İmza Atıyor

TÜRK TELEVİZYONLARINDA BİR İLKE YİNE TİVİ 6 İMZA ATIYOR

 SPORSEVERLER 2. LİG FUTBOL DOSYASI PROGRAMI İÇİN EKRAN BAŞINA GEÇİYOR

AKKERMAN MEDYA A.Ş.’nin yapımcılığında TİVİ 6 ekranlarında yayınlanmaya başlayan 2. Lig Futbol Dosyası’ programı her Çarşamba akşamı 22.00 – 24.00 saatleri arası sporsever izleyicisiyle buluşuyor.

TÜRİYEDEN DÜNYAYA 2. Lig Futbolu

  1. Lig Futbol Dosyası Akkerman Medya’nın diğer bir kolu olan Avusturya ve Brezilya’nın Sao Paulo şehrinden de ilerleyen zamanlarda programa yeni yorumlar katmayı hedefliyor.

TİVİ 6 ekranlarında yayınlanan 2. Lig Futbol Dosyası programı, 2. Lig futbolu ile ilgili tüm detayları dikkat çekerek dünyaya da sesini duyuracak.

2.Lig Futbol Dosyası programı ekranlara geldiği ilk günden beri izleyicilerin ilgi odağında

2.Lig futbolu oyuncuları, antrenörler, teknik direktörleri ve spor yorumcuları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Alanında uzman spor yorumcusu Gökalp Metin ve ekranların deneyimli spor programcısı birbirinden farklı detaylara odaklanan programın moderatörü Nurgül Çetak, haftanın gelişmelerini yakından takip ederek; 2. Lig futbolunun teknik direktörleri ve Türkiye’nin farklı bölgelerinden spor yorumcularıyla canlı yayında bağlanarak gündemi değerlendiriyor.

Profesyonel futbolcu ve kaleci antrenörü Erhan Kuşkapan da 2. Lig Futbol Dosyası programında yerini aldı

Profesyonel futbol hayatına Ankaraspor’da başlayan, Bandırmaspor, İskenderunspor, Keçiörengücü, Tokatspor, Bodrumspor takımlarında uzun yıllar forma giyen, futbolu bıraktıktan sonra kaleci antrenörlüğü yapan, Avrupa ve Dünya şampiyonu Ampute Milli Takım kaleci antrenörlüğü görevini sürdürmekte olan teknik adam Erhan Kuşkapan da bu programda yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL