HESABIM
Üye Ol

TRAFİK YOĞUNLUĞUNU AZALTMAK İÇİN ATILANADIMDA OLUMLU SONUÇLAR ALINMAYA BAŞLANDI

TRAFİK YOĞUNLUĞUNU AZALTMAK İÇİN ATILANADIMDA OLUMLU SONUÇLAR ALINMAYA BAŞLANDI

Keşan Belediyesi’nin, özellikle ilçe merkezinde yaşanan trafik yoğunluğunu azaltmak için Köy Garajı ile Eski İtfaiye Otoparkı’nı kullanan araçlar ile ilgili attığı önemli adımda olumlu sonuçlar alınmaya başlandı. Cumhuriyet Meydanı ve Tekel Meydanı’nda meydana gelen trafik sıkışıklığını gidermek için Keşan Köy Garajı’ndan kalkış yapan araçların, ilçe merkezine giriş-çıkışlarda İstiklal Caddesi ve Kurtuluş Caddesi güzergahını kullanması, Keşan...

Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:567 defa okundu.

Keşan Belediyesi’nin, özellikle ilçe merkezinde yaşanan trafik yoğunluğunu azaltmak için Köy Garajı ile Eski İtfaiye Otoparkı’nı kullanan araçlar ile ilgili attığı önemli adımda olumlu sonuçlar alınmaya başlandı.

Cumhuriyet Meydanı ve Tekel Meydanı’nda meydana gelen trafik sıkışıklığını gidermek için Keşan Köy Garajı’ndan kalkış yapan araçların, ilçe merkezine giriş-çıkışlarda İstiklal Caddesi ve Kurtuluş Caddesi güzergahını kullanması, Keşan Eski İtfaiye Otoparkını kullanan araçların ise Tekel Meydanı’na uğramadan Çifte Yel Değirmeni Sokak üzerinden Anafartalar Caddesi güzergahını kullanması konusunda alınmış olan İlçe Trafik Komisyonu kararı 11 Mayıs 2019 Cumartesi gününden itibaren uygulanmaya başlanmış ve Tekel Meydanı, İsmail Saraç Caddesi, THK Durağı ve Önder Caddesi üzerinde görülen tüm çevre köy ve ilçelere taşımacılık yapan esnafa Keşan İlçe Emniyet ve Keşan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından cezai işlem uygulanacağına dair bilgilendirmeler yapılmıştı.

Keşan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, söz konusu alanlarda kurallara uymayan araç sahiplerine idari para cezalarının uygulanmaya başladığını bildirdi.

Uygulama sonucunda Tekel Meydanı ve Cumhuriyet Meydanı’nda gözle görülür bir trafik rahatlaması yaşanırken, denetimlerin artarak devam edeceği konusunda ilgililer uyarıldı.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı