Manşet Okuma Sayısı: 15

TRAKYA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ MAHMUT ŞAHİN’DEN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’A ZİYARET

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 11.00’de Malkara Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret etti. Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Trakya Kalkınma..

TRAKYA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ MAHMUT ŞAHİN’DEN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’A ZİYARET

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 11.00’de Malkara Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret etti.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e Malkara Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verip Trakya Kalkınma Ajansı ve Malkara Belediyesi ile birlikte yürütülen 15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda incelemelerde bulundular.

İncelemeler esnasında açıklamalarda bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Kent merkezimize yakışacak olan 15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterimiz Mahmut Şahin ile birlikte çalışmaların son aşamalarını inceledik. Değişen şehir kavramı ve vizyoner bir kent oluşturmak, marka şehir ile yaşanabilir bir çevre oluşturmak adına yenileme çalışmalarına başladığımız 15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda çalışmalarımızın büyük bir kısmı tamamlandı. Hemşehrilerimize hizmetin en iyisini sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İlçemizde hemşerilerimizin aileleriyle güzel vakit geçirebilecekleri modern ve sosyal alanlar oluşturmaya devam edeceğiz. 15 Temmuz Demokrasi Parkı çevre düzenleme ve peyzaj uygulamasında proje ortağımız olan Trakya Kalkınma Ajansına katkılarından dolayı teşekkür ederim.” diyerek düşüncelerini belirtti.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ise misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL