HESABIM
Üye Ol

TRAKYA MÜZİK FESTİVALİ’NE YILDIZ YAĞACAK!

TRAKYA MÜZİK FESTİVALİ’NE YILDIZ YAĞACAK!

Trakya’nın en büyük müzik festivali için nefesler tutuldu! İşte, line-up’lardaki bomba isimler… Geçtiğimiz yıl 80 binden fazla kişiyi ağırlayan “Trakya Müzik Festivali”, bu yıl da aynı heyecanla 1-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Erikli Sahili’nde gerçekleşecek. Trakya bölgesinde düzenledikleri birçok önemli etkinlik ve festivalle isimlerinden söz ettiren EDN Ajans ve Aziz Gül Organizasyon iştiraki “Trakya Organizasyon”...

Haberin Tarihi: 26 Şubat 2019 - Okunma Sayısı:617 defa okundu.

Trakya’nın en büyük müzik festivali için nefesler tutuldu! İşte, line-up’lardaki bomba isimler…

Geçtiğimiz yıl 80 binden fazla kişiyi ağırlayan “Trakya Müzik Festivali”, bu yıl da aynı heyecanla 1-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Erikli Sahili’nde gerçekleşecek.

Trakya bölgesinde düzenledikleri birçok önemli etkinlik ve festivalle isimlerinden söz ettiren EDN Ajans ve Aziz Gül Organizasyon iştiraki “Trakya Organizasyon”  tarafından gerçekleştirilecek olan “Trakya Müzik Festivali”, Türkiye’nin sevilen grup ve sanatçılarını müzikseverlerle buluşturacak.

Festivalin biletleri ise Biletix’te olacak!

Erikli Sahili, İstanbul’a yaklaşık 250 kilometre uzaklıktaki Ege Denizi’nin doğu kesiminde bulunan Saros Körfezi’nde yer alıyor. Kendi kendini temizleyen dünyanın 3. körfezi olan Saros’un  parlayan yıldızı Erikli, muhteşem doğası, denizi ve ışıl ışıl kumsalıyla, turizmin ve festivallerin merkezi olmaya aday gösteriliyor.

Türkiye’nin önemli müzik festivalleri arasında yer alan “Trakya Müzik Festivali”yle ilgili anlık gelişmeleri “@trakyamuzikfestivali” adıyla Instagram’dan ya dahttps://www.trakyamuzikfestivali.com/ adresinden takip edebilirsiniz…

 

İŞTE, FESTİVALDE SAHNE ALACAK İSİMLER:

Yıldız Tilbe

HaykoCepkin

Teoman

Şebnem Ferah

Athena

Cem Adrian

Moğollar

Edip Akbayram

Yeni Türkü

Duman

Manga

Manuş Baba

SagopaKajmer

Adamlar

Pentagram

Canbay &Wolker

İstanbul Trip

Şehinşah

Velet

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı