Güncel Manşet

TRAKYAKA, Kaymakamlık Projelerini inceledi…

TRAKYAKA, Kaymakamlık Projelerini inceledi…

TRAKYAKA (Trakya Kalkınma Ajansı), Keşan Kaymakamlığı tarafından yürütülmekte olan “Her Köyümüz Temiz” ve “Keşan’ın Kültürel Mirası – 1” adlı proje faaliyetlerini yerinde izlemek amacıyla, dün bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İzleme ziyaretinde, “Keşan’ın Kültürel Mirası -1- Projesi” Kaymakamlık Proje Koordinatörü Tahir Demirel ve bu projede Çamlıca Belediyesi tarafından görevlendirilen Proje Koordinatör Yardımcısı Okan Tınmaz yer aldı.

“Her Köyümüz Temiz” projesi ile ilgili izleme ziyaretine ise Tahir Demirel ve Keşan Köylere Hizmet Götürme Birliği Muhasebe görevlisi Fatma Engin katıldı.

TRAKYAKA Destek Personeli Melih Ergene tarafından  “Her Köyümüz Temiz” projesinin mevcut durumu ve bundan sonraki aşamada yapılması gereken faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

Ajans proje uzmanlarından, Elif Taş ve Merve Güneş tarafından ise “Keşan’ın Kültürel Mirası – 1 Projesi” faaliyetlerinin son şekli ele alınarak proje kapsamında yapılanlar değerlendirildi ve geleceğe yönelik ihale dosyalarının ilerleme süreci gözden geçirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL