Güncel Manşet

Trakya’nın En Büyük Projesi, Hızla Yükseliyor

Trakya’nın En Büyük Projesi, Hızla Yükseliyor

Keşan’da  Keşan Belediyesi tarafından yapılan ve Trakya’nın en büyük projelerinden biri olan Çok Amaçlı Pazaryeri Projesi 1 yılda yüzde 45’lik kapasiteye ulaştı.

917630

Edirne’nin Keşan ilçesinde Keşan Belediyesi tarafından yapılan ve Trakya’nın en büyük projelerinden biri olan Çok Amaçlı Pazaryeri Projesi 1 yılda yüzde 45’lik kapasiteye ulaştı.

2012 yılında ihalesi yapılan ve 2013’ün başlarında inşaatına başlanan Pazaryeri Projesi’nde çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın “Trakya’nın en büyük projelerinden biri” olarak gösterdiği projede, Keşan Belediyesi’nin hizmet binasının da yer aldığı 3 bloğun kaba inşaatının bitmek üzere olduğu gözlenirken bazı dükkanların ise camlarının dahi takıldığı gözlendi.

Keşan’ın “Esnaf AVM”si olarak nitelendirilen projenin inşaat çalışmaları kış şartlarına rağmen gece gündüz devam ederken, 2014 sonlarına doğru projenin büyük bir bölümünün kullanılabilecek hale gelmesi için çalışmaların son hızıyla devam ettiği ifade edildi.

Şu anda yüzde 45’lik bölümünün tamamlandığı öğrenilen projede hava şartlarının daha da iyi olmasıyla birlikte çalışmaların daha da hızlanacağı ifade edildi.

TRAKYA'NIN EN BÜYÜK PAZARYERİ PROJESİ, HIZLA YÜKSELİYOR

TRAKYA'NIN EN BÜYÜK PAZARYERİ PROJESİ, HIZLA YÜKSELİYOR

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL