TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Turizm

TRAKYA’NIN İNCİSİ KIYIKÖY RESORT HOTEL SİZLERİ BEKLİYOR

Trakyada Kırklareli Vize ilçesi Kıyıköy  kasabası muhteşem deniz, balık ,doğa  ,manastır ve  güzellikleri ile  ün salmışken bu şirin Kıyıköy’de konaklamada da  muhteşem bir otel Kıyıköy Resort  sizlere  özel aile odaları,..

TRAKYA’NIN İNCİSİ KIYIKÖY RESORT HOTEL SİZLERİ BEKLİYOR
Trakyada Kırklareli Vize ilçesi Kıyıköy  kasabası muhteşem deniz, balık ,doğa  ,manastır ve  güzellikleri ile  ün salmışken bu şirin Kıyıköy’de konaklamada da  muhteşem bir otel Kıyıköy Resort  sizlere  özel aile odaları, havuz, deniz manzarası  , açık hava  restaurantları ,çocuk parkı, araba parkı  ve güler yüz hizmeti  ile tüm konukları büyülemeye devam ediyor.
Kıyıköy Resort otel sahibi Aytekin Yorulmaz yaptığı açıklamada “Doğayı ,yaşamı ve güzellikler ile denizi seven , güzel bir aile ortamı özleyen, deniz ve balığı ile kültür ve yeşili seven tüm konukları  misafir etmekten gurur duyuyoruz ve bekliyoruz. Otelimiz muhteşem aile odaları ve  yemekleri , bahçesi, ve Türkiyede çok özel havuzu ile  ve bir çok sürprizle sizleri bekliyoruz. Cumartesi akşamları canlı müzik ve  sürprizlerle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz” dedi.
Hoteli ziyaret eden Hollanda Kraliyet şövalyesi ve  Atatürk ve Çanakkale müzesi sahibi Bülent Türker de “Bu otel tek  kelime ile  Trakyanın incisi. Her şeyi ile mükemmel.
Bu güzel ve muhteşem tesisleri herkesin görmesi ve kalmasını tavsiye ederim” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL