TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Hava Durumu
 • Okuma Sayısı: 397

 • Trakya’yı sağanak yağış bekliyor

  Yerel yağışlara rağmen dik duran, istifini bozmayan sıcaklıklar, bu kez pes ediyor. Pazar akşamı Trakya’nın tamamını saracak sağanak yağmur, sıcaklıkları 4-5 derece düşürecek. Pazartesi ile çarşamba arasında haziran ortalamalarına göre..

  Trakya’yı sağanak yağış bekliyor

  Yerel yağışlara rağmen dik duran, istifini bozmayan sıcaklıklar, bu kez pes ediyor. Pazar akşamı Trakya’nın tamamını saracak sağanak yağmur, sıcaklıkları 4-5 derece düşürecek.

  Pazartesi ile çarşamba arasında haziran ortalamalarına göre serin sayılabilecek bir havaya maruz kalacağız. Pazartesi sabahına İstanbul sağanak yağmurla uyanacak. Öğlene kadar şehirden ayrılması beklenen yağışın yerini parçalı bulutlu bir gökyüzü ve sert esecek kuzeyli rüzgarlar sebebiyle pek de ısınamayan bir hava alacak.

  Trakya’nın batı yarısında ise durum tam tersi. Sabahki güneşli havanın ardından öğleden sonra ve akşam üzeri zaman zaman kuvvetli olmak üzere yerel gök gürültülü yağışlar gözlenebilir. Dolu ihtimali de bulunuyor. Salı ve çarşamba günleri yağışlar aralıklarla devam edecek.

  Tekirdağ – İstanbul arasında bu yağışlar daha kuvvetli gerçekleşebilir. Hafta ortasından itibaren yağışların alanını daraltması ve sıcaklıkların yeniden haziran normallerine doğru adım adım tırmanması bekleniyor.

  Ayın 20’sinden sonra daha belirgin ısınmaya bağlı olarak tam manasıyla yaz havalarına ev sahipliği yapabiliriz…

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL