HESABIM
Üye Ol

TRANSFORMAL NEFES TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TRANSFORMAL NEFES TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Keşan Belediyesi ve Transformal Nefes Vakfı Kıdemli Eğitmenlerinden Sibel Kavunoğlu öncülüğünde Transformal Nefes Koçu Şahver Yeşil ve Transformal Nefes Koçu Figen Çelik’in katkılarıyla düzenlenen Trakya’da ilk Transformal Nefes Tanıtım semineri 11 Nisan 2018 Çarşamba günü saat Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda  gerçekleştirildi. 13.00’de başlayan Trakya’da bir ilk olan Transformal Nefes Tanıtım semineri ücretsiz olarak...

Haberin Tarihi: 11 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:427 defa okundu.

Keşan Belediyesi ve Transformal Nefes Vakfı Kıdemli Eğitmenlerinden Sibel Kavunoğlu öncülüğünde Transformal Nefes Koçu Şahver Yeşil ve Transformal Nefes Koçu Figen Çelik’in katkılarıyla düzenlenen Trakya’da ilk Transformal Nefes Tanıtım semineri 11 Nisan 2018 Çarşamba günü saat Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda  gerçekleştirildi.

13.00’de başlayan Trakya’da bir ilk olan Transformal Nefes Tanıtım semineri ücretsiz olarak verildi.

Transformal Nefes Vakfı Kıdemli Eğitmeni Sibel Kavunoğlu seminerde şunları söyledi: “Mutluluk bir nefes ötenizde olabilir. Daha iyi bir yaşam, daha huzurlu, daha mutlu, daha sağlıklı olmak mümkün. Transformal nefes çalışmaları sayesinde nefes alışımızın derinliğini, ritmini ve hızını değiştirerek kimyamızı, duygularımızı, tutumumuzu ve hatta görünüşümüzü bile değiştirebiliyoruz. Bu da daha fazla mutluluk, neşe, sevgi ve kendini iyi hissetme anlamına geliyor.” dedi.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı