TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.165
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.240
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 214
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 26.539
Köşe Yazısı

TSK MEHMETÇİK VAKFI

  TSKMEV ( Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı) Emekliyiz ama emeklemiyoruz diyen E. Albayımız ( T.A.)  “ Canlarını bu vatan için feda eden şehitlerimizin Babaların/Çocuklarının tahsil hayatlarına destekle okullarını bitirebilmelerine..

TSK MEHMETÇİK VAKFI

 

TSKMEV ( Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı)

Emekliyiz ama emeklemiyoruz diyen E. Albayımız ( T.A.)  “ Canlarını bu vatan için feda eden şehitlerimizin Babaların/Çocuklarının tahsil hayatlarına destekle okullarını bitirebilmelerine ve Şehit-gazi ailelerine yardımcı olmak amacıyla;  Kurban bağışlarınız ile destek olur musunuz?… Serzenişinde bulunuyor.

TSK Mehmetçik Vakfına yapılan Kurban Bağışları, yüreği yanık Ailelere  ( Analara/ Yetim Çocuklarına) babalarını göremeyenlere destek için… Ailelere desteğin bizzat ulaştığından bilgisayar ortamında bakarak emin olabilirsiniz.

ŞEHİTLERİMİZE olan vefa borcumuzu da ödemiş olur muyuz, olmaz mıyız? …

Ancak unutmayalım; Gidenin gelmediği bir ortamda, ne yaparsak ne verirsek verelim ne Şehit’imizi ne de Gazi’mizin kaybolan bir uzvunu geri getiremeyiz, veremeyiz.

Ve de ŞEHİTLER VURULDUKLARINDA DEĞİL! UNUTULDUKLARINDA ÖLÜRLER.  Sonrası mı? Şehitler ölmez vatan bölünmez deyipte sadece sloganlarla hiçbir şeyi geri getiremeyiz.

Bir ölür bin diriliriz!

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL