HESABIM
Üye Ol

TSKMEV(TSK Mehmetçik Vakfı)

    Tahsin ATAİZİ tataizi@kesanpostasi.com     Mehmetçik Vakfına yapılan her yardım, onlar adına kurban bağışları yüreği yanık insanlara, ailelerine, çocuklarına ulaşıyor. Şehitlerimize olan vefa borcumuzu kısmen de olsa ödemiş olur muyuz olmaz mıyız?… Yardımlarınızla, yetim kalan o ailelerin çocukları da tahsillerini tamamladıktan sonra; Bu vatan için CANLARINI feda etmiş babalarının izinden giderek vatana olan...

Yazar: Tahsin ATAİZİ - Yazının Tarihi: 3 Ağustos 2019 - Okunma Sayısı:506 defa okundu.

tahsinyazar2 

  Tahsin ATAİZİ

tataizi@kesanpostasi.com

 

 

Mehmetçik Vakfına yapılan her yardım, onlar adına kurban bağışları yüreği yanık insanlara, ailelerine, çocuklarına ulaşıyor. Şehitlerimize olan vefa borcumuzu kısmen de olsa ödemiş olur muyuz olmaz mıyız?…

Yardımlarınızla, yetim kalan o ailelerin çocukları da tahsillerini tamamladıktan sonra; Bu vatan için CANLARINI feda etmiş babalarının izinden giderek vatana olan borçlarını yapacakları hizmetleri ile ödeyeceklerdir… Ancak şunu da unutmayalım ki O borcu babaları canı ile ödediğinden çocuklarını borçlarının kefili bizler ve sizlersiniz.

Peki, ya bizler yaptığımız yardım kurban ve bağışlarımızla Şehitlerimize, Gazilerimize Vefa Borcumuzu kısmen de olsa ödemiş olur muyuz? Olmaz mıyız ?

Takdir; sizlerin kanaatleridir. Yapılan kurban bağışlarınız yardımlarınız hiçbir Şehidimizi geri getirmediği gibi hiçbir Gazimizin kaybolan bir uzvunu geri getirmez. Ancak Şehitlerimizi de gönüllerimizde yaşatıp ruhlarını şad ve yad etmiş oluruz. Şehitler vurulduklarında değil unutulduklarında ölürler. Unutmayalım.

Yardımlarınızı Allah kabul etsin Bayramınızı kutlar Nice bayramlara erişmenizi temenni ederim.

Emekli Bir Asker

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı