Tuncay Aytın ve Ekibine Tam Destek!

Tuncay Aytın ve Ekibine Tam Destek!

Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay Aytın ve ekibi yaptığı köy ziyaretlerinde üyelerinin ve üreticilerinin desteğini almaya devam ediyor. Seçildikleri günden beri hep üyeleriyle birlikte olduklarını söyleyen EDSYB Başkanı Tuncay Aytın; ‘’ her zaman söylediğimiz gibi üreticimiz kazanmalı ki, ülkemiz büyüsün. Bu düşüncelerle her daim üyelerimiz ve dostlarımızla hayvancılığı ve hayvancılığın sorunlarını çözümleriyle birlikte...

Haberin Tarihi: 11 Mart 2018 - Okunma Sayısı:145 defa okundu.

Displaying IMG_4277.JPG

Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay Aytın ve ekibi yaptığı köy ziyaretlerinde üyelerinin ve üreticilerinin desteğini almaya devam ediyor.
Seçildikleri günden beri hep üyeleriyle birlikte olduklarını söyleyen EDSYB Başkanı Tuncay Aytın; ‘’ her zaman söylediğimiz gibi üreticimiz kazanmalı ki, ülkemiz büyüsün. Bu düşüncelerle her daim üyelerimiz ve dostlarımızla hayvancılığı ve hayvancılığın sorunlarını çözümleriyle birlikte konuşuyoruz. Üyelerimize nasıl faydalı oluruz diyerek sürekli çalışıyoruz. Gittiğimiz 23 köyde üyelerimizin güler yüzü ile karşılaşıyoruz. Biz her zaman hesap vermekten yanayız. Şeffaf yönetim anlayışıyla 2 dönemdir hizmet sunuyoruz. Bazı kişilerin iftira ve asılsız söylemleri, sadece çamur at izi kalsın mantığıdır. Biz 3. Dönemde 9. Olağan genel kurulumuzda sarı liste ile yine adayız. Gittiğimiz her köyde de üyelerimizin tam desteğiyle karşılaşıyoruz’’ dedi.

Displaying IMG_4299.JPG

‘’ Hesap Veremeyeceğimiz Bir Konu Olsa Üyelerimizin Karşısına Çıkamayız’’
Sarı liste ile tekrardan 18 Martta yapılacak olan seçimlere aday olduklarını söyle Aytın; ‘’ şahsım ve birliğimiz hakkında asılsız söylemler de bulunanlar var. Bunlar söyledikleri iftiralara dahi kendileri bile inanmıyor. Eğer birliğimizin veya şahsımın hakkında sıkıntı olsa, biz üyelerimizin en kalabalık olduğu köylerde kahve toplantıları yaparmayız? Toplantı sonrası isteğiniz her soruyu sorabilirsiniz diye bilirmiyiz? Bizim veremeyeceğimiz hiçbir hesap yoktur. Yaptığımız her şeyin ve attığımız her adımın arkasındayız’’ dedi.
‘’ Köylerde Üyelerimize, Muhtarlarımıza ve Kooperatiflerimize Teşekkür ederiz’’
Kendisinin ve yönetiminin de gerçek üretici olduğunu söyleyen EDSYB Başkanı Tuncay Aytın;’’ yeri geldi çizme ve tulum giydik, yeri geldi kravat taktık ama hiçbir zaman geldiğimiz, olduğumuz yeri unutmadık. Her gittiğimiz köyde ilgi ve destek çok fazla. Öncelikle yıllardır bizlere üye olan, alın teri akıtarak ekmeğini çıkaran üreticilerimize ve üyelerimize, muhtarlarımıza, kooperatif Başkanlarımız ve yönetimlerine destekleri için teşekkür ediyoruz’’ dedi.

 

Displaying IMG_4337.JPG

 

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı