HESABIM
Üye Ol

TURİZM BAKANI HOLLANDA DA BÜLENT TÜRKER İLE ÇANAKKALE MÜZESİNİ GÖRÜŞTÜ

TURİZM BAKANI HOLLANDA DA BÜLENT TÜRKER İLE ÇANAKKALE MÜZESİNİ GÖRÜŞTÜ

Bu yıl 49 uncusu yapılan Hollanda Uluslararası Turizm fuarında  açılışını yapan Turizm Bakanı  Mehmet Nuri Ersoy ,Lahey Büyükelçisi  Şaban Dişli’nin de bulunduğu özel toplantıda Bülent Türker’i kabul ederek dünyada tek olan müze hakkında bilgi aldı. Bülent Türker, “bakanımızın bu yoğunlukta bize zaman ayırıp görüşmesi sevindirici.  Kendisine Dünya da tek olan  Hollanda daki müzem hakkında bilgi...

Haberin Tarihi: 10 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:281 defa okundu.
Bu yıl 49 uncusu yapılan Hollanda Uluslararası Turizm fuarında  açılışını yapan Turizm Bakanı  Mehmet Nuri Ersoy ,Lahey Büyükelçisi  Şaban Dişli’nin de bulunduğu özel toplantıda Bülent
Türker’i kabul ederek dünyada tek olan müze hakkında bilgi aldı.
Bülent Türker, “bakanımızın bu yoğunlukta bize zaman ayırıp görüşmesi sevindirici.  Kendisine Dünya da tek olan  Hollanda daki müzem hakkında bilgi verdim ve destek istedim. 10 yıldır kimseden hiç bir maddi destek almadan tamamen kendi imkanları ile  devam ettirdiği müzeyi daha geniş alanlara yaymak ve tüm Avrupa’daki Türk ve yabancılara göstermek amacındayım” dedi.
Kırklareli Vizeli Bülent Türker  “sayın Bakanımızdan  az da olsa bu projenin gerçekleşmesi için  maddi manevi destek istedim. Umarım olumlu bulur ve müze  daha fazla kişiye hizmet verir.
Görüşmede ayrıca yıllarca birlikte çalıştığımız Büyükelçimiz Şaban Dişli nin olması  ayrıca  İstanbul da 2 otel sahibi değerli dostum Osman Çelik te İstanbul’daki otelleri hakkında bilgi verdi.
Amacım Çanakkale ve Türkiye’miz ile Vize yi Dünyada tanıtmak için her türlü imkanlarını kullanmaktır”şeklinde konuştu.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı