Sağlık Haberleri Okuma Sayısı: 191

Türk Yıldızları’ndan gökyüzünden “sosyal mesafeyi koruyalım” çağrısı

BURSA (AA) – Türkiye’nin gökyüzündeki milli takımı “Türk Yıldızları”, yeni tip koronavirüs salgını (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapılan sosyal mesafenin korunması çağrısına gökyüzünden destek verdi. Kovid-19 ile mücadele eden çalışanlara moral..

Türk Yıldızları’ndan gökyüzünden “sosyal mesafeyi koruyalım” çağrısı
BURSA (AA) – Türkiye’nin gökyüzündeki milli takımı “Türk Yıldızları”, yeni tip koronavirüs salgını (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapılan sosyal mesafenin korunması çağrısına gökyüzünden destek verdi.
Türkiye’nin gökyüzündeki milli takımı “Türk Yıldızları”, yeni tip koronavirüs salgını (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapılan sosyal mesafenin korunması çağrısına gökyüzünden destek verdi. ( Türk Yıldızları – Anadolu Ajansı )
( Türk Yıldızları – Anadolu Ajansı )

Kovid-19 ile mücadele eden çalışanlara moral vermek için Konya 3. Anajet Üs Komutanlığından havalanan Türk Yıldızları, uçuş sırada “Türk Yıldızları, ülkemiz bizler için evinde kalıyor. Biz de mesafelerimize dikkat edelim.” anonsu yaptı.

( Türk Yıldızları – Anadolu Ajansı )
( Türk Yıldızları – Anadolu Ajansı )

Bu anın kaydedildiği görüntü, Türk Yıldızları’nın sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Paylaşımda, “Ülkemiz ve sizler için işinin başında olanlar için sizler de evinizde kalın.” ifadesiyle evde kalma çağrısı da yapıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL