Kültür Sanat Manşet Okuma Sayısı: 8

Türkan Şoray’a Altın Portakal’dan ödül …

    Özgür Güvenç İstanbul(Anayurt)- Türk sinemasının “Sultan”ı Türkan Şoray, 49. Altın Portakal’ın açılışını yapmak ve sanatta sosyal sorumluluk ödülünü almak üzere Antalya’ya gidecek.   Türkan Şoray, “festival yönetimine bir..

Türkan Şoray’a Altın Portakal’dan ödül …

 

 

Özgür Güvenç

İstanbul(Anayurt)- Türk sinemasının “Sultan”ı Türkan Şoray, 49. Altın Portakal’ın açılışını yapmak ve sanatta sosyal sorumluluk ödülünü almak üzere Antalya’ya gidecek.

 

Türkan Şoray, “festival yönetimine bir yıl önce verdiğim sözü yerine getiriyor ve Antalyalılarla buluşuyorum,” açıklamasını yaptı.

    

Türkan Soray’a Sanatta

Sosyal Sorumluluk Ödülü

 

Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında 6 – 12 Ekim 2012 günlerinde  yapılacak 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin “Sanatta Sosyal Sorumluluk ” ödülüne Türkan Şoray değer görüldü.

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Aksav Üyesi Prof. Dr. Mustafa Akaydın tarafından Şoray’a  ödülü, 6 Ekim’deki açılış ve Onur Ödülleri töreninde sunulacak.

 

Türkan Şoray festival kortejinde

7 Ekim günü Antalya Kültür Merkezi önünden başlayıp Büyükşehir Belediyesi önünde son bulacak geleneksel festival kortejine katılacak olan Türkan Şoray,  kortejin en önünde halkı selamlayacak. Atilla Dorsay’ın hazırladığı Türkan Şoray Fotoğrafları sergisinin açılışına da katılacak ve  Akdeniz Üniversitesi’nde adına düzenlenecek bir söyleşinin de konuğu olacak.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL