Güncel Spor Okuma Sayısı: 886

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Keşan Postası’nda Erdoğan Demir’in canlı yayın konuğu oldu

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, 5 Haziran 2020 Cuma günü akşamı Keşan Postası’nda  Türkiye Yelken Federasyonu Edirne İl Temsilcisi olan Erdoğan Demir‘in canlı yayın konuğu oldu. Saat 22.00’de başlayacak..

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, 5 Haziran 2020 Cuma günü akşamı Keşan Postası’nda  Türkiye Yelken Federasyonu Edirne İl Temsilcisi olan Erdoğan Demir‘in canlı yayın konuğu oldu.

Saat 22.00’de başlayacak program Keşan Postası Facebook sayfası ile Keşan Sayfası’ndan canlı olarak yayınlandı.

Programda Akdurak, Yelken Federasyonu’nun pandemi süresince yapılan çalışmalar ile pandemi sonrası dönemi değerlendirerek Demir’in soruları ve Federasyonun çalışmaları ile ilgili cevaplandırarak Saros Körfezi’nin yelkende önemli bir merkez olması dileklerini ileterek, bölgedeki gençleri Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü’ne katılmaya ve yelken sporuna başlamaya davet etti.

Akdurak ayrıca aslında 1 dönem için başkan olmayı düşündüğünü ancak yapmak istediği bazı yerine getiremediği işler kaldığını belirterek onları da gerçekleştirmek için yeni dönemde de tekrar başkanlığa aday olacağını açıkladı.

Canlı yayın  saat 23.35 itibari ile Keşan Postası Sayfasında 3.532 ve Keşan Sayfası’nda 3.700 olmak üzere toplam 7.032 kişi tarafından izlendi.

Canlı yayını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak Canlı Yayın Konuğumuz

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak Erdoğan Demir'in Canlı Yayın Konuğu

Keşan Postası paylaştı: 5 Haziran 2020 Cuma

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL