TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.436
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 165
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.812
Güncel Okuma Sayısı: 495

TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir’den 2021 Yılı mesajı…

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir 2021 yılı öncesi yaptığı yazılı bir açıklama ile yeni yılı kutladı. Demir’in açıklaması şöyle; “Bir yılı daha geride bırakmanın hüznünü yaşıyoruz…

TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir’den 2021 Yılı mesajı…

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir 2021 yılı öncesi yaptığı yazılı bir açıklama ile yeni yılı kutladı.

Demir’in açıklaması şöyle; “Bir yılı daha geride bırakmanın hüznünü yaşıyoruz. 2020 yılında dünyamızı ve ülkemizi saran Covid 19 pandemisi gazeteci meslektaşlarımız da yakından etkilerken, ülkemizde bu hastalığa yakalanan 300  meslektaşımızdan 20’si maalesef yaşamını yitirdi. Bu arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabır ve başsağlığı dilerken bu hastalığı yaşayan meslektaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

Gazeteci arkadaşlarımız dışında Türkiye’de 30 Aralık 2020 itibari ile de koronavirüsten 20 bin 642 vatandaşımızın hayatını kaybetmiş olması da bizleri derin bir üzüntüye boğmuştur. Koronavirüsten hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerken bu hastalıkla mücadele eden tüm vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyor ve bu illet hastalığın en kısa sürede sona ermesini diliyoruz. Vatandaşlarımızın Maske, mesafe ve temizlik konusunda da hassasiyet göstermeleri gerekmektedir..

Yeni bir yıla girmenin sevincini ve mutluluğunu paylaşıyoruz.demek isterdim ama yaşanan bu koronavirüs bizlere buruk bir mutluluk yaşattı maalesef. O eski yıllardaki coşkuyla yeni bir yıla giremiyoruz.

2020 yılında ülkemizde çok kötü ve halkımızı üzüntüye boğan bir çok olaylar yaşadık.

2021 yılında halkımızın yaşadığı bu illet hastalıktan kurtulması, terörün, kadın cinayetlerinin yaşanmaması ve tüm dileklerin yerine gelmesini ve basın mensupları arkadaşlarımızın çok daha iyi şartlarda mesleklerini icra edebilmelerini temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle , barış,  huzur içinde sağlık, başarı ve mutluluk dolu umutlarımızın sona ermeyeceği bir yıl dilerim.

 

 

İLAN DETAYLARI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL