TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 245.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.297
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 108
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.636
Güncel Okuma Sayısı: 140

TYBB’nin Acı Kaybı

Türkiye Yerel Basın Birliği Derneğinden taziye ziyareti. Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Genel başkanı Nezir Karayün başta olmak üzere dernek üyeleri; Murat Özyıldırım, Filiz Özsoy, Durbey Duran, Osman İslam, Esma..

TYBB’nin Acı Kaybı

Türkiye Yerel Basın Birliği Derneğinden taziye ziyareti.

Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Genel başkanı Nezir Karayün başta olmak üzere dernek üyeleri; Murat Özyıldırım, Filiz Özsoy, Durbey Duran, Osman İslam, Esma Bulut, Aytül Özyıldırım, Hakan Eser ve Sebahattin Öztürk, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Türkiye Yerel Basın Birliği kurucular kurulu üyesi Gazeteci -Yazar İrfan Ermiş’in, Gazeteci evlatları Ahmet, Eren ve Alparslan Ermiş’e Silivri’de taziye ziyaretinde bulundular.

Merhum Gazeteci- Yazar İrfan Ermiş’in evlatlarının her zaman yanında olduğunu söyleyen Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Genel başkanı Nezir Karayün; “ Değerli abimiz İrfan Ermiş ile gerek hastalık döneminde gerekse sağlığında çok güzel günler geçirdik ve anılar biriktirdik. Türkiye Yerel Basın Birliği Derneğimize, kurucular kurulu üyesi olarak emeği çok büyük, üzüntümüzü kelimelerle anlatmamız mümkün değil, biz her zaman katkı ve destek için evlatlarının yanındayız.  Kendisine Allahtan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum ayrıca taziyeye katılan dernek üyelerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL