Manşet Spor Okuma Sayısı: 24

TYF’den Antrenörlere seminer…

Değerli Antrenörler ,     Federasyonumuzun 2012 yılı eğitim planı kapsamındaki psikolojik / pedagojik destek eğitim seminerlerinin  sporcu ve velilere yönelik olan ilk bolumu İl Temsilcileri ve kulüp yöneticilerinin  katkıları..

TYF’den Antrenörlere seminer…

Değerli Antrenörler ,

 

 

Federasyonumuzun 2012 yılı eğitim planı kapsamındaki psikolojik / pedagojik destek eğitim seminerlerinin  sporcu ve velilere yönelik olan ilk bolumu İl Temsilcileri ve kulüp yöneticilerinin  katkıları ile Antalya , Adana , İstanbul , İzmir , Muğla , Samsun , Tekirdağ ve Trabzon’da yapıldı.

 

Seminerlerin hedefi; sporcu çocuklarımıza stresi kontrol edebilmeleri için yol gösterirken antrenör, veli ve sporcu ilişkilerindeki sağlıklı iletişim ile performanslarını artırmaktır.

 

Veli ve antrenörlerin ergenlerle olan iletişimi  en başta bu konuda bilgilenmelerine bağlıdır. Sağlıklı iletişim kurmak konusunda yetişkinlerin örnek olma sorumlulukları vardır. Bu iletişimi iyileştirmek çocuklarımızla ilişkinin  çok önemli bir bölümüdür.

 

Seminerler birikimlerini son derece değerli bulduğumuz , birçok tanınmış kurumsal şirkete benzeri konularda danışmanlık veren , sık sık televizyon kanallarında fikrine müracaat edilen Sayın Ayla AKBUAR tarafından verilecektir.

 

Antrenörler için bu sene üçüncüsü  yapılacak olan  seminer 28 Ağustos 2012 tarihinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında İstanbul’da İYK Erdoğan Arsal Salonu’nda gerçekleşecek olup 20 kişiyle kısıtlı uygulanacaktır. Talep yoğunluğu olursa 29 Ağustos’ta diğer gurup için ayrı bir  seminer düzenlenecektir.

 

Seminere katılmak isteyenlerin 16 Ağustos Perşembe günü saat 17:00 ‘a kadar (sekr@tyf.org.tr) e-posta adresine başvurmaları gerekmektedir. Başvuru önceliği dikkate alınacak olup kesin katılımcı listesi 22 Ağustos Çarşamba günü  2012 tarihinde yayınlanacaktır.

 

İl dışından katılan antrenörlerin  sadece  otobüs  ücreti  TYF tarafından ödenecektir.

Serdar AHISKALI

TYF Eğitim Kurulu Başkanı

10 Ağustos 2012

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL