TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.317
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.687
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.366
Spor
 • Okuma Sayısı: 127

 • UHA AİLESİNDEN KIRKLARELİ SPOR’A ZİYARET

  İlkay ÖZEL KIRKLARELİ-UHA UNİ Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Lapçin, Kırklareli Spor Başkanı Volkan Can’a nezaket ziyaretinde bulundu. Kırklareli Spor Kulüp binasında gerçekleştirilen ziyarette, Kırklareli Spor Başkanı Can, Lapçin ve..

  İlkay ÖZEL

  KIRKLARELİ-UHA

  UNİ Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Lapçin, Kırklareli Spor Başkanı Volkan Can’a nezaket ziyaretinde bulundu.

  Kırklareli Spor Kulüp binasında gerçekleştirilen ziyarette, Kırklareli Spor Başkanı Can, Lapçin ve beraberindeki heyeti makam odasında ağırladı. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilen görüşmede, kulüp hakkında Lapçin’e bilgiler veren Volkan Can, 13 yıldır yürüttüğü kulüp başkanlığı görev süreci, takımının 13 yıldaki aldığı başarılar ve gelecek hedefleri hakkında bilgiler verdi.

  Lapçin de aynı zamanda 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı görevini de yürüten Kırklareli Spor Başkanı Volkan Can’a, yönetim kuruluna, teknik kadro ve oyuncularına mücadele ettikleri ligde başarılar diledi.

  UNİ Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Lapçin, UNİ Medya ailesi olarak Ulak Anadolu, Uni Haber Ajansı (UHA) ve UNİ TV mecralarında, dün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Kırklareli Spor ailesinin yanında olacaklarını belirtti.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL