TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 151.342
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.862
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 164
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.905
Siyaset Okuma Sayısı: 266

Ülkü Ocakları üyeleri fidan dikti

  Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı üyeleri, Buçuktepe mevkisinde bulunan Edirne Ülkü Ocakları Hatıra Ormanı’nda fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi. İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Ülkü Ocakları üyeleri, Edirne, Uzunköprü ve Keşan’da 309 fidanı..

Ülkü Ocakları üyeleri fidan dikti

 

Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı üyeleri, Buçuktepe mevkisinde bulunan Edirne Ülkü Ocakları Hatıra Ormanı’nda fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi.

Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı üyeleri, Buçuktepe mevkisinde bulunan Edirne Ülkü Ocakları Hatıra Ormanı’nda fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi. ( Edirne Ülkü Ocakları – Anadolu Ajansı )

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Ülkü Ocakları üyeleri, Edirne, Uzunköprü ve Keşan’da 309 fidanı toprakla buluşturdu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanı Salih Zileli, toplumun temiz ve güzel bir geleceğe ulaşmasını için çaba sarf ettiklerini belirtti.

Doğayı ve çevreyi koruduklarını aktaran Zileli, şunları kaydetti:

“Geçtiğimiz haftalarda hain ve kirli ellerce ülkemizin bazı bölgelerinde bilinçli olarak ormanların tahrip  edildiğini gördük. Bu bağlamda genel merkezimizin talimatlarıyla Türkiye’ bin her ilinde yüzlerce fidan dikildi. Bizde Uzunköprü,Keşan ve il merkezinde toplamda 309 adet fidan diktik.

Bu etkinliği Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in 103. doğum yıl dönümü olan 25 Kasım gününde gerçekleştirerek, onun aziz hatırasını yad ettik. Birileri bu memleketin geleceğini karanlık noktalara çekmeye çalışıyor olsa bile her daim karşılarında Türkeş’in evlatlarını, Ülkü Ocaklıları bulacaklardır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL