Güncel

Ulu Resort Hotel Yerel Basın Birliği’ni ağırladı…(Videolu Haber)

Ulu Resort Hotel Yerel Basın Birliği’ni ağırladı…(Videolu Haber)

Mersin’e bağlı Gülnar  Köyü Yanışlı Mevkii’nde hizmet gösteren Ulu Resort Hotel, 10 Aralık 2015 Perşembe günü akşamı Yerel Basın Birliği’nin Mersin Şube açılışı için Mersin’e gelen Yerel Basın Birliği Derneği Genel Başkanı Nezir Karayün, Yerel Basın Birliği Derneği Yardımcısı Sebahattin Öztürk, Yerel Basın Birliği Derneği Mersin Şube Başkanı Ahmet Söyler, Yerel Basın Birliği Derneği Tekirdağ Temsilcisi Şaban Kardeş, Edirne Şube Başkanı ve Temsilcisi Erdoğan Demir, Yerel Basın Birliği Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Tekin, Güneydoğu Anadolu Batman Şube Başkanı Tercan Atılgan, İstanbul Birinci Bölge Başkanı Yasemin Eryıldız, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Havva Altuncul, Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Üniversitesi Cerra   hpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Vehbi Altuncul’u misafir etti.

IMG_0611 IMG_0631

IMG_0583 IMG_0610

Hotel Yönetim Kurulu Üyesi Osman Ulu, hotelde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, hotellerine çok yakın bölgede bulunan Akkuyu Nükleer Santralı’nın 1973 yılında gündeme geldiğini  belirterek “Burayı yapacak Rus firması önce bizden kalacak firma yetkilileri için Büyükeceli de villa evler istediler. Daha sonra da işçilerin kalacağı tek kişilik binalar yapmamız istediler. Ama sonra bundan vazgeçtiler. Yaptığımız sözleşmeye rağmen Türkiye’de açtığımız mahkeme henüz sonuçlanmadığı için uluslararası mahkemelerde hakkımızı arayamıyoruz. Adalet gecikiyor. Böylece biz de mağdur olduk. Yaptığımız bölümler apart şeklinde yapıldı. Daha sonra burayı yeniden yaptık ve hotele dönüştürdük. Mavi bayrak için de başvurduk, Mayıs ayında Mavi Bayrağı alacağımıza inanıyorum.Yenilenebilir, çevre ve doğaya zarar vermeyecek ve turizmi de etkilemeyecek enerji projelerine sıcak bakıyoruz. Babamız bize memleketimize yatırım yapmamız için vasiyette bulundu. Umarız mahkeme en kısa sürede sonuçlanır ve bizler de uluslararası mahkemelerde hakkımızı arama şansına kavuşuruz. Bu arada Yerel Basın Birliği’nin değerli başkan ve üyelerini burada ağırlamaktan onur duyuyoruz. Mersin’e hoşgeldiniz” dedi.

IMG_0636  IMG_0633

Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, Ulu Resort Hotel Yönetim Kurulu Üyesi Osman Ulu’ya derneğin rozetini hediye ederek kendisini derneğin fahri üyesi ilan etti.

IMG_0574 IMG_0568

Karayün ayrıca kendilerini ağırlayan Mersin şube Başkanı Ahmet Söyler ile Osman Ulu’ya da teşekkür etti.

Ulu’nun açıklamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İşte Ulu Resort Hotel hakkında bilgiler;

KURUMSAL

ULU Grup; İnşaat, Tarım ve Turizm dallarında faaliyet göstermektedir.

İnşaatta 25 yıllık tecrübe ve istikrar ile yurtiçi ve yurtdışında başarılarını ispatlayarak ULU Markasını yaratmış, aranılan firmalar arasında yerini almıştır. Topraksız Tarım faaliyetlerine 2010 yılında başlamış, ürettiği arılı domatesleri dünyanın birçok ülkesine ihraç ederek, dış ve iç piyasada aranılan, güvenilen bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. ‘’Turizm de de varız’’ diyebilmek için Mersin’in gizli cenneti Gülnar-Ortaburun Turizm Merkezinde bulunan Yanışlı Koyunu keşfederek, 600 yatak kapasiteli ULU RESORT HOTEL’ i Akdeniz’in Saklı Cenneti olarak hizmetinize açılmıştır. Ulu Resort Hotel’ in konumu, bölgenin iklimi, denizi, doğası, otel odası, lobi, pastane, barlar, restoran ve toplantı salonlarının manzarası ve dekorasyonu, yemeklerin lezzeti ve hijyeni, animasyon- eğlence- aktivite, açık ve kapalı havuzu, su kaydırağı, spa merkezi, mini club ve daha birçok özelliği Ulu Resort Hotel’ i tatil cenneti yapmıştır. Yaptığı her işin en iyisini yapmaya odaklı ULU Grup, ULU Resort Hotel’ i marka hoteller arasına yerleştirecek vizyon ve misyona sahip olup, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyacaktır.
Saygılarımızla…

VİZYONUMUZ

Tesisimizde tüm otel çalışanlarının kalite yönetimine katacağı değerler ile butik kalitede hizmet sunan en iyi otel unvanını önce bölgemizde daha sonra ülkemiz genelinde kazanmaktır.

MİSYONUMUZ

Misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve şirket sahiplerimizin tümünün tesisimizden beklentilerini yüksek seviyede memnuniyet sağlamak ve kalitemizi daima üst seviyelere çıkarmaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL