TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Güncel
 • Okuma Sayısı: 156

 • UNİ Haber Ajansı’ndan Sultanbeyli’de kahvaltı

  Enver GÜLER-Erdoğan DEMİR-Şafak ÇEKVER UHA HABER MERKEZİ – Uni Haber Ajansı Sultanbeyli temsilciliği tarafından düzenlenen kahvaltıda Siyasetçi ve Gazeteciler bir araya geldi. Uni Haber Ajansı Sultanbeyli temsilciliği tarafından  İstanbul Büyükşehir Belediyesi..

  Enver GÜLER-Erdoğan DEMİR-Şafak ÇEKVER

  UHA HABER MERKEZİ – Uni Haber Ajansı Sultanbeyli temsilciliği tarafından düzenlenen kahvaltıda Siyasetçi ve Gazeteciler bir araya geldi.

  Uni Haber Ajansı Sultanbeyli temsilciliği tarafından  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sultanbeyli Gölet tesislerinde verilen Kahvaltıda Siyasetçi ve Gazeteciler bir araya geldi. Kahvaltı programında konuşan UNİ Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Lapçin, Uni Haber ajansı ve yerel yayıncılık hakkında davetlilere bilgilendirmelerde bulundu.

  Yönetim kurulu Başkanı Ragıp Lapçin UNİ Haber Ajansı’nın bağımsız yayıncılık politikası izleyen bir ajans olduğunu ve tüm siyasi Partilere  eşit mesafede olduğunu belirtti.

  LAPÇİN “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DEVAM EDECEK”

  Lapçin konuşmasında  “Bizler yerelde bu işin içinde olan arkadaşlarımızla ulusal bir ajans olma yolunda ilerliyoruz. Aynı zamanda bizlerin temsilcisi olan arkadaşlarımıza havuzumuza 10 haber at, 10 bin habere ulaş diyoruz. Haber havuzumuzun şifresini bizlerle olan arkadaşlarımıza veriyor ve onların bu havuzda yayın kurulumuzun onayı ile havuza düşen haberlerden yararlanmasını sağlıyoruz. Bugün itibari ile Türkiye’nin % 40’ında temsilciliklerimizi tamamladık. Genel merkezimiz Ankara olmak üzere, İstanbul, İzmir ve Edirne’de bürolarımız bulunmaktadır.  Yurdumuzun bir çok bölgesinde İl, ilçe temsilcilerimizin dışında muhabir arkadaşlarımızda bulunmaktadır. Bu kahvaltıyı da sizlere ajansımızı ve ajansımızın işleyiş tarzını anlatmak için düzenledik. Kahvaltımıza Sultanbeyli’deki tüm siyasi parti başkanları ile Sultanbeyli’deki basın mensubu arkadaşlarımızı davet ettik. Katılımınız için hepinize teşekkür ederim.” dedi.

  Yoğun bir katılımın olduğu kahvaltıda  Lapçin  personel arkadaşlarına da teşekkür ederek.” Bizim için güzel bir birlik ve beraberlik sofrası kurdular. İnşallah en kısa sürede bu birlik ve beraberliğimiz devam ederek daha fazla beraber olacağız” şeklinde konuştu.

  ALIŞILMADIK BİR ŞEY YAPTINIZ,İLK DEFA ŞAHİT OLUYORUZ

  Toplantı’nın soru cevap bölümünde söz alan konuklar , genelde siyasetçilerin bu tarz programları yaptığını dile getirerek , “Siyasetçiler bu tür programlara gazetecileri ve STK’ları davet eder” diyerek “Alışılmadık bir şey yaptınız” bir Medya Grubu’nun gazetecileri ve siyasetçileri bir araya toplayarak bir kahvaltı programı düzenlemesine ilk defa şahit olduklarını ifade ederek bu anlamda tebrik ediyor teşekkür ediyoruz dediler.

  Kahvaltıya Gelecek Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Erol Demir, Yeniden Refah Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Adem Yılmaz, İYİ Partri Sultanbeyli İlçe Başkanı Özkan Öztürk, Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Fetullah Bülbül, HÜDAPAR Sultanbeyli İlçe Başkanı Muhammet Kaçık, BBP Sultantbeyli İlçe Başkanı Necdet Karakaya, DEVA Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Orhan Aktaş ile Vatan Partisi Sultanbeyli İlçe Temsilcisi Şengül Karasu, UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener ile Sultanbeyli’deki görev yapan basın mensupları katıldı.

  AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş Ankara’da bir toplantıda olmasındandan dolayı, CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Özgür Erdem ise bir yakınının cenazesi nedeniyle kahvaltıya katılamadı.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL