TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Bölgeden

UNİ MEDYA YAYINCILIK YURT GENELİ BÜROLARINI AÇMAYA BAŞLADI

UHA HABER MERKEZİ Avrupa ve Türkiye geneli bir çok bölge ve illerde bürolarını hizmete açmaya devam eden Uni Medya grubu, haber ve yayıncılık faaliyetlerine başladı. İZMİR / UHA  – Uni..

UNİ MEDYA YAYINCILIK YURT GENELİ BÜROLARINI AÇMAYA BAŞLADI

UHA HABER MERKEZİ

Avrupa ve Türkiye geneli bir çok bölge ve illerde bürolarını hizmete açmaya devam eden Uni Medya grubu, haber ve yayıncılık faaliyetlerine başladı.

İZMİR / UHA  – Uni medya Basın Grubu ve Uni Medya Yönetim kurulu Başkanı Ragıp Lapçin Türkiye geneli bir çok bölgede ve illerde bürolarını açmak için kolları sıvadığını ve tecrübeli yol arkadaşlarıyla birlikte hizmetlerine  devam edeceklerini belirtti. Uni Haber Ajansı ve Uni Tv İzmir Bürolarını hizmete açtııklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Lapçin, Uni Haber Ajansı Manisa İl temsilcisi Mihriban Koçak’ın sorularını cevaplandırdı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ragıp Lapçin yaptığı açıklamasında ” Uni Medya sektörü olarak  Uni Haber Ajansı’mız; Uni Tv ve Ulak Anadolu olarak yayıncılık hayatımıza başladık gerek Ulusal ve Yerel Gazetelere , Televizyonlara, internet haber medyalarına  haber servisi yapan ajansımızın ülke genelinde Bölge, İl Temsilcilerimizin yanı sıra muhabir kadrosunuda  oluşturduk. Allah nasip ederse bazı önemli illerimizde bürolarımızı açmaya karar verdik Edirne, Ankara , İstanbul’un yanısıra bugünde İzmir’deyiz ve büromuzu açtık Allah utandırmasın Durmak yok hizmete devam ” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL