TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 213.297
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 63
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.219
Spor Okuma Sayısı: 297

UNİ Spor’un bu haftaki konukları Nehir Gergin ve Fariz Tunçel oldu

UNİ TV Youtube syafasında UNİ TV Edirne Temsilcisi ve Yayın Kurulu Üyesi Şafak Çekver tarafından Cumartesi günleri hyazırlanıp sunulan UNİ Spor Programı’nın bu haftaki konukları Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin,..

UNİ TV Youtube syafasında UNİ TV Edirne Temsilcisi ve Yayın Kurulu Üyesi Şafak Çekver tarafından Cumartesi günleri hyazırlanıp sunulan UNİ Spor Programı’nın bu haftaki konukları Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Keşanspor’un eski futbolcularından Fariz Tunçel ve UNİ TV Keşan Temsilcisi Erdoğan Demir oldu.

Gergin ve Tunçel, Çekver ve Demir’in sorularını yanıtladı.

Gergin, Keşanspor’a geldiği günden bu yana yapılanları anlatarak “Pandemi nedeniyle ben A takımını maalesef sahada göremeyen bir kulüp başkanıyım. Amacımız Keşanspor’u kurumsal bir hale getirmek ” dedi.

Tunçel’de, Keşanspor’un düştüğü bu duruma üzüldüğünü belirterek “Trakya futbolu maalesef çok kötü bir durumda takımlar altyapılarına çok önem vermiyorlar. Biz Keşanspor’da oynarken 3.Lig takımımızda 7 Keşanlı futbolcu arkadaşımız vardı.” dedi.

Tunçel ayrıca, Haziran ayında gerçekleşecek Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Türkiye’nin en azından yarı finale kadar yükseleceğini belirterek,” Türk milli takımı iyi bir jenerasyon yakaladı.” şeklinde konuştu.

Yayına katılan TFF 1.Ligi’ne yükselen Kocaelispor’un Keşanlı futbolcusu Batuhan Er’de Kocaelispor’un şampiyonluk hikayesini izleyenler ile paylaştı ve UNİ Spor’a yayın daveti nedeniyle teşekkür etti.

Gergin tüm Keşansporlulara da takıma sahip çıkmaları çağrısında bulunarak yayın nedeniyle UNİ TV ile Çekver ve Demir’e teşekkür etti.

Tunçel’de Trakya’da başta Keşanspor olmak üzere forma giydiği tüm takımların taraftarlarına da selamlarını ileterek, yayın nedeniyle UNİ TV ile Çekver ve Demir’e teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL