Güncel Kültür Sanat Manşet

Ünlü modacı Demet Atak büyüledi.

Ünlü modacı Demet Atak büyüledi.
Hollanda nın Rotterdam şehrinde  Üniversite öğrenciliği yanında moda dünyasının sevilen isimlerinden   Mine Güçlü  ve Demet Atak   Emry moda evinin muhteşem elbiseleri ile  Cumhuriyet  Balosu  ve  Beneluks  güzellik yaraşmasındaki muhteşem  kıyafetleri ile  büyük alkış aldı.
1396965_362189113916348_402622573_o OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Demet Atak yaptığı  açıklamada  Ünversite tahsilimin yanında   modacılık ve   ve  giydirmek  dizayn bizim işimiz. Önümüzdeki günlerde  Avrupanın bir numarası olacağız. 
 
Çalışmalarımızda bize büyük destek veren İzmirli  Aleynamoda  Bülent Uçar, Bdr campany  Ercan Çıtır , Bülent Moda  Bülent Altusulu, Ramazan Kurt,  Murat Aydın Yenice  ve Pınar Moda ya teşekkür ederiz.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Balo ve moda show organizatöru Bülent Türker de yaptığı açıklamada  Demet Atak ta muhteşem bir enerji var  tasarım ve  modayı iyi bilen biri. 14  -15 Aralkı ta uluslararası bir fuarda yine Emry  moda ile birlikte  teklif aldık. Türkiye yi Hollanda’ nın Lahey şehrinde  gururla temsil edeceğiz. Hazırlıklarımız başladı. Birçok Türk ve yabancı kızlarada iş imkanı  tanıyoruz. Bizim en buyuk destekcimiz  Esmeray Güçlü ve Dilek Atak’ a da teşekkür ederiz dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL